Tie správne šaty na ples!

shot_16_045_f2

Plesová sezóna klope na dvere a prosí si nové šaty! Také, v ktorých okúzlite všetkých v sále. Plesy, bály a rôzne spoločenské udalosti my ženy proste milujeme. Je to jedna z najlepších vecí, ktoré na zima prináša. Užívame si prípravu, kedy si dávame záležať aj na najmenších detailoch, vytvárame si najrôznejšie účesy a potom trošku nervózne čakáme na reakciu nášho milého. Aké šaty, lodičky a kabelka to vyhrajú tento rok? Pripravili sme pre vás top výber!

 

Prvou, nesmrteľnou, rokmi overenou a každým milovanou čiernou klasikou. Reč je o malých čiernych, takých šatách, ktoré musíte mať, nech sa deje čokoľvek. Sú nesmierne praktické, nadčasové a univerzálne – obliecť si ich môžete ku každej príležitosti, stačí len vhodne zvoliť doplnky. V prípade plesu k nim odporučíme zaujímavejšie a výraznejšie lodičky a listovú kabelku, ktorá vás pekne oživí.

 

full_img_734934

Malé čierne šaty

full_img_773342-1

Malé čierne šaty

full_img_818433

Lodičky

full_img_841251

Kabelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhé v poradí sú áčkové šaty. Tento strih lichotí každej postave a je inšpirovaný šesťdesiatymi rokmi – zbystriť by teda mali milovníci retra. Ak nemáte nohy až do neba, siahnite po kratšej dĺžke, opticky vás to predĺži. Tie vyššie z nás si môžu dovoliť akúkoľvek dĺžku, skvele k nim padne midi, ktorá je aktuálne v kurze. Lodičky a kabelku voľte v závislosti na šatách –  k jednoduchým šatám výrazné doplnky a naopak.

 

full_img_804361

Šaty áčkového strihu

full_img_840201

Šaty áčkového strihu

full_img_715531

Lodičky

full_img_799647

Listová kabelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlhé šaty sú kapitola sama o sebe . Sú veľmi elegantné a ženské, dodajú vám šmrnc a neskutočný šarm. Predĺžia vašu siluetu a spravia z vás kráľovnú večera. Mohlo by sa zdať, že v tomto prípade nezáleží na výbere obuvi, opak je ale pravdou. Obujte si k nim sandálky, ktoré v kombinácii s rozparkom vykúzlia krásnu kombináciu.

 

full_img_810648

Dlhé šaty

full_img_841875

Dlhé šaty

full_img_700858

Lodičky

full_img_823048

Kabelka