3 MÓDNE DÔVODY, PRE KTORÉ BUDETE ŠPORT MILOVAŤ

26/07/18

Nútite sa do cvičenia, aby ste sa vôbec hýbali? Potrebujete viac motivácie? Naše štýlové argumenty vás zdvihnú zo stoličky, a vy budete chcieť byť fit a plánovanú športovú aktivitu už nikdy nevynecháte.

Ak vám vízia peknej postavy či dobrej psychickej pohody stále nestačí, a vy sa stále vyhýbate pravidelnej športovej disciplíne, máme pre vás 3 pozoruhodné módne dôvody, aby ste sa zamilovali do akejkoľvek telesnej aktivity! Neveríte? Môžeme vám dať naše čestné slovo, že do najbližšej telocvične budete doslova bežať akonáhle si budete dychtivo baliť  potrebný športový dresscode.

Dizajnové oblečenie a doplnky

Farby, tvary, textúry, potlače – ak ste zatiaľ o cvičení nechceli ani len počuť, atraktívny a farebný outfit, by vás mohol dostatočne motivovať. Je lepšie sa poriadne zapotiť v leginách s geometrickou potlačou a v tope so zaujímavým výstrihom na chrbte ako v roztiahnutom tričku a v sivých šortkách. Verte, že vizuálna motivácia môže robiť zázraky a preto by ste nemali mať problém s výberom dokonalého fitness setu. Zamerajte sa na legíny od zvučných dizajnérov, na dámske, ale pohodlné topy s atraktívnymi záševkami, na mikiny s elegantnými výtlačkami a vzdušné  tenisky. V takom supermodernom vzhľade  okamžite v sebe pocítite športového ducha. A ak vaša silueta nie je dokonalá, módne oblečenie vám bude dobrou poistkou, aby ste sa nebáli prísť na oči všetkému cvičiacemu publiku.

REEBOK / PUMA / PUMA / UNDER ARMOUR

Slávna spolupráca

Kto z nás by nechcel nosiť topánky podpísané od Cary Delevingne alebo oblečenie vytvorené v spolupráci s poprednými návrhármi, ako je Stella McCartney? Práve si tento sen môžete splniť. Športové značky pomerne často spolupracujú so známymi osobnosťami: športovými hviezdami, influencermi, dizajnérmi a celebritami. A konečným výsledkom takejto fúzie sú úžasné a originálne produkty, v ktorých sa budete chcieť ukazovať nielen počas športu.

PUMA / ADIDAS BY STELLA MCCARTNEY / PUMAADIDAS BY STELLA MCCARTNEY

Návrat symbolických modelov a značiek

Trendy sú ako bumerang – zmiznú na chvíľu a po niekoľkých prestávkach sa vrátia s ešte výraznejšou silou. Takýto účinok je zjavný  v streetwearovej a aj v tej športovej móde. V tejto sezóne sú na vrchole  90. roky – výrazný strih, tak typický z tohto desaťročia, masívne športové topánky a viditeľné logá sa dajú vidieť aj v mnohých športových kolekciách. Je to vynikajúca príležitosť pre všetkých, ktorí žijú v nostalgii za detskými spomienkami, kam ich tieto fashion kúsky prenesú, ale zároveň sú svojim vyhotovením v súlade s najnovšími trendmi!

ADIDAS ORIGINALS / NIKE SPORTSWEAR / ADIDAS ORIGINALS / FILA

Pozrite sa na celú ponuku >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear