4 TIPY NA RODINNE ZLADENÉ OUTFITY – ZUZANA / Zrzkastyle.com

Páči sa vám, keď na ihrisku, alebo na ulici vidíte rodinu, ktorá ma pekne zladené outfity a na prvý pohľad je jasné, že patria k sebe? Mne sa to páči veľmi, a tak sa tak snažím obliekať aj svoju rodinu. Pozývam vás inšpirovať sa mojimi tipmy ako vytvoriť harmonický rodinný look. Začneme úplne najjednoduchším a postupne sa prepracujeme až k najsofistikovanejšiemu spôsobu.

MOJA MALÁ KÓPIA :

 

Toto je úplne najjednoduchší spôsob a zároveň najroztomilejší. Veľmi milo pôsobí najmä na kombinácii otec a dieťa. Ak nemáte úplne rovnaké kúsky oblečenia, skúste to s podobnými. Klasické rifle a biele tričko sa nájdu asi v každej domácnosti. Čím po netradičnejšom kúsku ale siahnete pri tejto klasike, tým zaujímavejší efekt dosiahnete.

ADIDAS PERFORMANCE / MANGO / CALVIN KLEIN JEANS / MANGO / ADIDAS ORIGINALS / MANGO

 

KOMBINOVANIE DO KRÍŽA:

Ak vám takéto rovnaké obliekanie príde nudné, skúste sa farebne zladiť „do kríža“. Ak by ste mali napríklad červený top a bielu sukňu ako ja, skúste dieťaťu obliecť opačnú kombináciu: biely top a červený spodok. To isté môžete spraviť aj pri podobnom obliekaní dvoch detí. Budete zladení, ale nie úplne prvoplánoví.

ONLY / ANSWEAR / MAYORAL / LEVI´S / MAYORAL / KIDS ONLY

 

ROVNAKÉ DETI, VY DOPLNKOVÁ:

Ak máte dve (a viac detí) a rada ich obliekate rovnako, no vy už rovnaké veci nemáte ( alebo mať nechcet) zlaďte sa v rovnakých farbách, ale úplne po svojom. Stačí vám napríklad aj jednofarebný outfit s drobným farebným akcentom vo farbe, akú má na sebe vaše dieťa (deti).

TALLY WEIJL / MEDICINE / MAYORAL / MANGO / KIDS ONLY / MANGO 

 

TRI FARBY V RÔZNYCH POMEROCH:

Toto už je vysoká škola ladenia, ale dá sa zvládnuť keď sa budete držať jednoduchých princípov.

Vyberte si tri farby, ktoré máte všetci najradšej a máte ich najviac zastúpené v šatníkoch.

Tieto tri farby spolu musia ladiť. Ideálne keď veľmi nekričia, len jedna z nich je výrazná a ostaté neutrálne (biela, čierna, šedá, béžová).

Všetci sa oblečte do týchto troch farieb, pričom nie všetci musia mať všetky tri, ale nemali by mať žiadnu inú. Keď tak opäť len neutrálnu.

UNIDZ / ANSWEAR / BLUKIDS / NAME IT / GUESS JEANS / TOMMY HILFIGER

Prepracovanejšie ladenie je najjednoduchšie robiť v lete, keď nepotrebujete riešiť veľa vrstiev. Ak však chcete byť štýloví a zladení po celý rok, myslite na to už dopredu pri budovaní detského šatníka.

1. Spíšte si farby, ktoré máte najradšej vy a máte ich najčastejšie zastúpené v šatníku.

2. Urobte prienik so šatníkom vašich detí. Aké farby majú radi oni? Máte chlapca, alebo dievča? Chlapec by sa v ružovej nemusel cítiť zrovna šťastný, ale ak je to vaša obľúbená farba, dolaďte ho napríklad do sivej, alebo army zelenej a ružovú použite len na detaile. Celkovo však skúste hľadať radšej farby, ktoré viete vynosiť spolu najčastejšie.

3. Nové kúsky do detských šatníkov nakupujte už len podľa týchto farieb. Vytvoríte tým v podstate detský kapsulový šatník a bude sa vám jednoduchšie vaše dieťa obliekať aj samo o sebe a následne aj ladiť s vami.

4. Na jar, jeseň a v zime týmto princípom zlaďte najmä bundu dieťaťa s vašou a farebne sa môžete vyblázniť na doplnkoch – čiapke a šále podľa bodu 1 až 4.

 

Veselé ladenie vám prajem,

Zrzkastyle – Fashion bloggerka

www.zrzkastyle.com

@zrzkastyle