6 VECÍ, KTORÉ POTREBUJE ON, DO DOVOLENKOVÉHO KUFRA

Dovolenka je príjemná. Balenie kufra – už tak celkom nie. Pripravili sme pre vás zoznam, ktorých 6 vecí, si potrebujete vziať so sebou na dovolenku, bez ohľadu na to, či sa chystáte na exotické pláže alebo budete obdivovať len miestne prírodné klenoty.

Plavky

Pláž, kúpalisko, jazero či vírivka – je veľmi pravdepodobné, že na vašej dovolenke narazíte, na jednu z týchto vodných plôch. Ale bez potrebných plaviek to nepôjde. Vyberte si napríklad model v podobe dlhších šortiek, vybavených pohodlným zaviazaním. Je to najuniverzálnejší kúsok, ktorý vám navyše, v kufri nezaberá veľa miesta.

Šľapky / žabky

Povinná výbava, a nielen k hotelovému bazénu! Budú sa vám hodiť aj  na pláž. Môžete ich kombinovať s viacerými dizajnérskymi modelmi, čím vytvoríte dojem ležérnej elegancie. Dobrou voľbou bude výrazná farba, logo alebo zaujímavý strih. Ľahké a vzdušné topánky budú tiež oddychom pre vaše nohy po celodennej pešej turistike.

LACOSTE / LACOSTE / TOMMY HILFIGER / TOMMY HILFIGER / G-STAR RAW

Bavlnené tričko

V horúcich dňoch sa zameriavame len na prírodné látky, takže predtým, ako vyrazíte za letným dobrodružstvom, urobte si výber. Dávajte si do kufra len bavlnené tričká – pobyt v nich, nebude pre vás na slnku žiadnou záťažou. Práve naopak. Budete sa v ňom cítiť príjemne a uvoľnene. Jednoduché tričko s výrazným logom, polokošeľa s pruhmi alebo zapnutý model s havajskými motívmi. Môžete experimentovať, byť tak trochu crazy, najmä keď ste na dovolenke. Okrem vzdušnej tkaniny sa môžete zamerať aj na atraktívny vzor, ktorý bude priťahovať pozornosť okolia.

Tenisky

Sú neuveriteľne pohodlné a módne – môžete chcieť niečo viac? V teniskách sa môžete objaviť takmer kdekoľvek. Môžete ich nosiť so šortkami, džínsami alebo chinos nohavicami. Ak si pritom vyberiete niektorý z ikonických modelov, opäť u svojho okolia zabodujete.

ONLY &  SONS / PEPE JEANS / MEDICINE / FILA / ADIDAS ORIGINALS

Ruksak

Ak sa počas dovolenky rozhodnete preskúmavať rôzne prírodné krásy, a presúvať sa z miesta na miesto, len vrecká vám nemusia stačiť na to, aby sa do nich dostali, tie najzakladanejšie položky. Všetko však zabalíte do športového batohu, ktorého pevný tvar vám nespôsobí problémy. Chcete len tak na skok vybehnúť za mesto alebo niekam na pláž? Ideálnym spojencom bude pre vás zase menší ruksak.

Klobúk

Poďme sa zaoberať zdravotným aspektom vašej cesty – aby ste si za každých okolností chránili  hlavu, budete potrebovať pokrývku hlavy. Ak ste štýlovým mužom aj na dovolenke, oceníte diskrétnu eleganciu v podobe slamenného klobúka. Dávate prednosť neformálnej móde? Čiapka so šiltom je univerzálna a módna. Odporúčame najmä jednofarebné modely s diskrétnym logom. A ak ste trendsetterom, v dovolenkovom kufri by vám nemal chýbať  klobúk z 90. rokov. Hit tejto sezóny.

ADIDAS PERFORMANCE / FILA / FILA / MEDICINE / ADIDAS ORIGINALS

JOHN FRANK / EMPORIO ARMANI / VANS / VERO MODA / MEDICINE