7 ROKOV ANSWEAR = 7 ŠTÝLOVÝCH NARODENINOVÝCH OUTFITOV, NINA MURÁROVÁ, EMPORIUMBRANDS.COM

Answear oslavuje tento rok svoje 7. narodeniny. A ako to už v prípade narodením býva, chystá sa aj poriadne veľká oslava. A keďže na každú narodeninovú oslavu sa treba aj štýlovo obliecť, pripravila som pre vás výber 7. štýlových narodeninových outfitov z ponuky Answear.sk.

1.Čierna a biela

Keďže hlavnými farbami online obchodu Answear sú nadčasová čierna a biela, bude aj náš prvý narodeninový outfit čierno-biely. Táto dvoj-kombinácia je v móde silno zakorenená a inak to nebude ani túto jar. Namiesto šiat stavte napríklad na dvojfarebný overal. Do obľúbenej dvoj-kombinácie laďte aj doplnky. K outfitu si dajte napríklad biele lodičky a čiernu kabelku.

ANSWEAR / GUESS JEANS /  NUBI

2.Metalická zlatá

Jednou z najvýraznejších a momentálne najviac trendy party farieb je jednoznačne zlatá. Ak sa vám na oblečení zdá príliš výrazná, zakomponujte ju do vášho party stylingu prostredníctvom doplnkov. Výbornou voľbou sú napríklad zlaté topánky, alebo kabelka.

LIU JO / GUESS JEANS

3.Sporty chic

Na narodeninovú oslavu nemusíte ísť výhradne v minišatách, či elegantnom overale. Novinkou je takzvaný štýl sporty chic, ktorý pasuje všetkým mladým dámam, ktoré chcú vyčnievať z davu.

MISSGUIDED BY JOURDAN DUNN / MISSGUIDED BY JOURDAN DUNN

4.Kvety

Kvetované potlače sú veľmi ženské a ideálne na denné oslavy. Ak je vonku ešte chladno, zvoľte dlho rukávový model a namiesto lodičiek si obujte čižmy.

VERO MODA / MEDICINE / ANSWEAR

5.Dlhé šaty

Maxi dĺžky sú nesmierne slávnostné. Pokojne po nich siahnite aj túto  jar. Jednofarebný model s dlhým rukávom oceníte aj počas prechodných dní .Look takýchto šiat môžete jednoducho obmieňať prostredníctvom rôznych výrazných doplnkov.

NAOKO / ANSWEAR / MANGO

6.Trendy fialová

Ak patríte medzi ženy, ktoré neustále kráčajú s módou, potom je pre vás ideálnou voľbou trendy fialová. Pokojne siahnite po jednofarebnom, ale aj vzorovanom modely.

MANGO / VILAMISSGUIDED

7.Krajka

Krajka má v móde svoje čestné miesto. Inak to nie je ani v prípade party outfitov. Ak vás čaká menej formálnejšia oslava, stavte na kombináciu zvodnej krajkovej blúzky a džínsov.

ANSWEAR / GUESS JEANS / MEDICINE