AJ PRI ŠPORTE BUĎTE ŠTÝLOVÉ – SIMONA, www.cisarovenovesaty.sk

Oblečenie je dôležité. Vždy a všade. Či už ste doma na sedačke a chcete pohodlie, alebo idete na svadbu a chcete vyzerať dokonale. Či tak alebo tak je podstatné zvoliť si si vhodné kúsky na danú príležitosť.

Najmä nám ženám ide všetko akosi lepšie keď aj zovňajšok vyzerá dobre. Samozrejme, netreba zabúdať ani na komfortnosť a funkčnosť.

A čo tak oblečenie ako motivácia?

Prečo nie? Kedže som fashion blogerka okolo oblečenia a doplnkov sa točí môj život. V mojom veku sa snažím nakupovať a vyberať si ho už uvedomelo. Nekupujem všetko, čo vidím či všetko, čo je v zľave a je to trendy. Zameriavam sa predovšetkým na tie kvalitnejšie kúsky, ktoré už majú svoju cenu. Aj práve preto, býva pre mňa často skvelou motiváciou či odmenou, štýlové a dobre padnúce oblečenie.

Nemám rada beh. Ale rada sa prekonávam. A tak som sa na jeden beh na kratšiu trať nechala nahovoriť. Keďže som nebehávala tak príprava mi trvala aj zopár mesiacov. Takže motivácia musela byť. Pred behom som si zadovážila krásne športové kúsky, v ktorých sa mi behalo jedna radosť. Motivovali ma počas trénovania. A po odbehnutom behu som si za odmenu kúpila dlhovysnívanú kabelku.

Jednoduché. A takto sa môžete motivovať pri každej činnosti, na ktorú sa už dlhšie odhodlávate, ale ktorá vám ide ťažšie. A pokojne to môže byť, napríklad aj dlho odkladaná návšteva zubára. ☺

Nech sa už idete popasovať s akoukoľvek výzvou či činnosťou, vedzte, že tá správne nastavená motivácia bude pre Vás dostatočným motorom, aby ste prekonali nie len to, čo Vás čaká, ale aj sami seba.

Ak práve hľadáte, čím by ste sa chceli po zdolaní prekážky odmeniť, nech sa páči, nechajte sa inšpirovať mojimi športovými tipmi od Answear.

REEBOKTOMMY HILFIGER /NIKE SPORTSWEAR / REEBOK

NIKE / ADIDAS ORIGINALS / CARDIO BUNNY / ADIDAS ORIGINALS