AKO KOMBINOVAŤ ETNICKÉ VZORY PRE SKVELÝ LOOK?

Farby, pestré vzory a vrstvy – veľa vrstiev. Kombinácia potlačí,  nie je jednoduchá vec, ale s trochou praxe môžete dosiahnuť fenomenálny efekt. Inšpirujte sa, ako sa to dá urobiť s pomocou najmodernejších kúskov sezóny, akými sú etnické a zvieracie motívy.

Africké a zvieracie vzory

Ešte donedávna bolo kombinovanie dvoch vzorov nemysliteľné. Dnes na mixovaní ulietavajú takmer všetci. A do svojich stylingov nepoužívajú len jeden alebo dva dezény, ale naraz niekoľko. Trendové vrstvenie pomáha vytvárať novú siluetu. Ak si oblečiete košeľu a bundu, pohrajte sa s golierom košele tak, aby bol viditeľný. Ak to bude stále málo, nasaďte si na hlavu turban alebo si uviažte aktuálne veľmi módnu stuhu. Naša pozornosť sa však venuje motívom. Princíp kombinovania, tých zvieracích, etnických alebo afrických, je podobný iným vzorom. Môžete ich namiešať v podobných odtieňoch, v podobnom  farebnom kontraste alebo spájať vzory malé i veľké . Taktiež je dovolené  spojiť vzorovaný vršok s neutrálnym spodkom, a zase naopak.

MANGO / ANSWEAR / VERO MODA / ANSWEAR / PIA ROSSINI

ANSWEAR / MEDICINE / TALLY WEIJL / ANSWEAR / MEDICINE

Etnické doplnky

K dispozícii máte dva spôsoby , akým si vyberať doplnky. Po prvé, môžu byť rovnakej farby a vzoru ako je vaše oblečenie. Obujte si napríklad hadinkové topánky, a pôvabnú šatku s pruhmi leoparda. Súčasne aplikujte do stylingu vyššie uvedené pravidlá – pridajte kontrast ku kontrastu, podobný odtieň alebo veľkosť vzoru. Môžete sa tiež zamerať na neutralitu, ale nie vo forme a farbe. Zvieracie a africké motívy sa budú dobre cítiť aj v spoločnosti módnych plastov. Perfektne sa budú hodiť aj béžové tkané kabelky alebo košele – váš outfit neprebijú, ale ho len decentne podtrhnú.

 BADURA / PARFOIS / MEDICINE / RALPH LAUREN / PUBLIC DESIRE

ANSWEAR / ANSWEAR / MANGO / RALPH LAUREN / ONLY