Ako nosiť rolák

reny3

Roláky zasahujú všetky generácie, ako naše babičky, mamičky, tak aj nás a naše dcéry. Nedávno sa opäť stali veľmi trendy a dostali sa na pomyselné módne výslnie! V zime sú veľmi príjemným prvkom, ponúkajú pohodlie a zahriatie. Ich výhodou je univerzálnosť, dajú sa nosiť ako elegantne, tak aj ležérne a neformálne. Ako si moderne poradiť s rolákmi nám poradí naša stylistka Renáta. Na celý diel Dámskeho klubu sa môžete pozrieť tu.

 

Renátka si pripravila päť modelov, ktorým dominujú roláky. Prvou variantov je kombinácia čiernych nohavíc z lesklého materiálu s vrškom vínovej farby.

 

 

reny1reny2

Rolák je kúsok, u ktorého sa môžete vyhrať s vrstvením, v tomto prípade je pod ním biela košeľa. Pre trendy a šik zakončenie siahnite po zaujímavom náhrdelníku, vďaka ktorému bude outfit ešte zaujímavejší.

full_img_806327

Mango – Sveter

full_img_838373

G-Star Raw – Košeľa

full_img_541373

Diesel – Rifle

full_img_743171

Mango – Náhrdelník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhým je svetlý rolák s trendy prestrihom, ku ktorému Reny zvolila sukňu. Tá by mala byť, rovnako ako rolák, kratšieho strihu, inak by celý model stratil šmrnc. Ďalším je khaki sveter so širokým golierom, do ktorého môžete nakombinovať aj šatku. Rovnako tak si pod neho môžete obliecť košeľu a golier nechať von.

Posledný model opäť doplňuje sukňa, tentokrát ale veľmi sofistikovaným a luxusným spôsobom. Jemný svetlý svetrík spolu s midi áčkovou pastelovou sukňou je kľudne vhodný aj na párty. Pomyselnou čerešničkou na torte je potom kožušinový golier s výrazným náhrdelníkom.

 

full_img_837841

Missguided – Sveter

full_img_814519

Trussardi Jeans – Sukňa

full_img_815047

Silvian Heach – Sveter

full_img_837763

Missguided – Sukňa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maxi roláky s vysokými čižmami sa v okamžiku premenia v ideálne šaty na zimu. Renátka ešte radí nasadiť na hlavu baretku, ktorá outfit pekne oživí a ozvláštni.

 

full_img_837937

Jacqueline de Yong – Sveter

full_img_812101

Scotch & Soda – Šaty

full_img_835131

Missguided – Vysoké čižmy

full_img_760178

Simple – Baret