Ako sa obliecť na vianočný večierok?

reny4Tentokrát sa naša módna stylistka vydala do Prahy a ujala sa inšpirácie pre blížiace sa vianočné večierky. V českom televíznom programe pre ženy Sama Doma, ktorá je obdobou slovenského Dámskeho klubu – radí, ako zakončenie pracovného roku pojať.

 

Renátka najprv prezentuje, čomu sa na vianočnom večierku vyhnúť. Rozhodne sa vyvarujte minisukniam, výstrihom a odhaleným ramenám, aj keď sa stretnete mimo pracovného prostredia, nie je na mieste byť odhalená. Voľte skôr rafinované kúsky a riaďte sa heslom, že menej je niekedy viac.

 

Naša stylistka pripravila štyri outfity, z ktorých je prvou variantou sukňa. Dĺžka po kolená v kombinácii so zaujímavým materiálom pôsobí elegantne. Doplnená elegantnou halenkou s trendy kvetmi vytvára striedmy a zároveň šik celok. Vyhrajte sa s detailmi a miesto lodičiek si obujte oxfordky, ktoré vám dodajú štýl.

Druhou alternatívou sú nohavice culottes, ktoré vďaka skrátenej dĺžke nechajú vyznieť lodičky – preto Renátka zvolila kotníkové lodičky s čipkou. K nim zaujímavú halenku taktiež z čipkou, ktorá vďaka stojačiku pôsobí pánskym dojmom. Týchto kúskov sa rozhodne báť nemusíte a zaraďte ich do svojho šatníka – pokiaľ tam ešte nemajú miesto.

 

full_img_835491

Simple – Šaty

full_img_815081-1

Silvian Heach – Top

full_img_801813

Guess Jeans – Nohavice

full_img_782737

Missguided – Sandále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie sú elegantné šaty áčkového strihu, ktoré lichotia postave. Renáta zvolila krásnu žiarivú farbu v kombinácii s čiernym detailmi , farby sa na večierky veľmi hodia. Posledným modelom je overal v khaki a čiernej farbe. Cez ramená prehoďte kožušinový úplet, na krk výrazný náhrdelník a do ruky listovú kabelku. Teraz už len ostáva ukázať všetkým kolegom, aká je s vami zábava.

 

full_img_464766

Answear – Overal

full_img_788929

Silvian Heach – Kardigán

full_img_772128

Carinii – Lodičky

full_img_810034

Mango – Kabelka