AKO ŠTÝLOVO PREKONÁVAŤ ŠPORTOVÉ VÝZVY

01/06/18

Fit Fashion Day bola vydarená a pozoruhodná akcia, ktorej usporiadatelia v kooperácii Riverpark Dance School a Answear dali po minulých ročníkoch aj tento rok zelenú. A záujem o cvičebné lekcie ako Thajský box, Dance box, Strech jógu či Pilatesa prekonal očakávania aj samotných hostiteľov. A to bol zámer, s ktorým módny e-shop vstúpil do spolupráce s populárnou tanečnou školou. Podporiť športového ducha a vyburcovať v ľuďoch záujem, aby prekonali výzvy nami nastolené.

Nechýbalo nadšenie, chuť ani odhodlanie. A plánovane sa pre športuchtivých fanúšikov pripravila aj príležitosť vtiahnuť ich do sveta fashion kúskov a vábivej módy. Ukázať, že byť štýlový počas športovania, a mať na seba skvelé oblečenie, nie je vôbec hanba. Práve naopak. Dobre padnúci „ športový dress code „ je obrovským motivátorom ako na sebe ešte viac popracovať. A to, že si dámy obzreli modelky ešte aj s inšpiráciami priamo pre horúce letné dni, bolo taktiež hnacím motorom, aby si svoje postavičky dali čím skôr do správnej formy.

A preto pevne veríme, že aj športové dni, ktorým sme venovali na portály Answear značnú pozornosť a podporu, priniesli Vám, našim fanúšikom svoje ovocie. Či už v podobe dobrého pocitu, že ste pre seba niečo urobili, alebo ste s ľahkosťou preladili svoj športový šatník do štýlovejšieho levelu.

ŠPORTU ZDAR! A ŠPORTUJTE ŠTÝLOVO!

 

 

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear