AKO VYTVORIŤ PRÁZDNINOVÝ LOOK NIELEN NA PLÁŽ?

19/07/18

Čo si obliecť na pláž okrem plaviek a ako skombinovať oblečenie tak, aby sme vytvorili neformálny letný look? Prezri si naše návrhy a buď štýlová aj počas prázdnin!Plavky kúpené, kufor zbalený, čas vybrať sa na vysnívané prázdniny. Len či máš dostatok nápadov na rôzne letné štylizácie? Plavky môžu byť skvelým základom na outfity, ktoré žiaria slnkom, zlatistým pieskom a penou z morských vĺn. Takto oblečená môžeš ísť napríklad na prechádzku plážou, navštíviť prímorskú kaviareň alebo večer vyraziť do mesta s priateľmi. Aj keď sa to nezdá, takúto štylizáciu nemusí byť ťažké vytvoriť, vystačia tri kroky.

Prvý krok: dizajnérske bikini

Základom vydarenej prázdninovej štylizácie sú samozrejme plavky, ktoré by sa mali niečím odlišovať. Zaujímavý dizajn, dekoratívne potlače, šnurovania, výšivky, volániky – všetko je dovolené! Ak chceš pustiť uzdu svojej fantázie, teraz je ten správny čas keďže v tejto sezóne sú trendy naozaj veľmi rôznorodé. Vrchný diel plaviek ozdobený romantickými volánikmi alebo výstrihom typu halter, Ti môže poslúžiť aj ako crop top. A jednodielne plavky s napríklad pásikavou potlačou alebo vytlačeným logom, poľahky nahradia letný top. A skús ich skombinovať s džínsovými šortkami alebo krátkou sukňou.

SCHOTCH & SODA / ETAM / CALVIN KLEIN JEANS / CALVIN KLEIN JEANS

Druhý krok: prázdninové oblečenie

Prázdninový look musí byť predovšetkým uvoľnený, ľahký a dievčenský. Trendom je určite štýl boho alebo athleisure. A aké oblečenie sa dobre kombinuje s plavkami? Ako sme už spomínali vyššie, predovšetkým denimové šortky a populárne sukne s vysokým pásom so zapínaním na gombíky. Môžete ich kombinovať s voľnejším vrchom, ako napríklad košeľou oversize, ktorá odhalí módne bikini a zaviazaná v páse zvýrazní štíhlu postavu.

ANSWEAR / MANGO / VERO MODA / TOMMY JEANS

Ďalším nápadom sú háčkované či vyšívané látky a priehľadné materiály, ktoré zvýraznia opálenú pokožku. Pri každodennom nosení priehľadných materiálov môžete mať problémy s dopasovaním spodného prádla. To však neplatí pri prázdninovej štylizácii – vystačí, že si oblečieš farebné bikini alebo jednodielne plavky. Je to tiež riešenie v prípade, že chceš mať radosť z nosenia čipkovaného pláštika alebo háčkovaných šiat.

Tretí krok: najmódnejšie doplnky

Nezvyčajné doplnky dodávajú každej štylizácii charakter, takže na nich nezabúdaj ani počas prázdnin. V tejto sezóne je módna výrazná bižutéria. Obrovské náušnice so strapcami alebo v tvare kruhov, masívne drevené náramky a prívesky sú Tvoje must have na pláž. Nezabúdaj taktiež na štýlové pokrývky hlavy: slamený klobúk alebo šiltovku (určite s logom). Celkový vzhľad môžeš doplniť kabelkou. Na výber máš absolútny hit tohto leta – kabelku-kôš, alebo môžeš si vybrať menšie modely: okrúhle pletené kabelky alebo praktickú ľadvinku okolo pása.

MANGO / MEDICINE / RAY-BAN / TOMMY JEANSPozrite sa na celú ponuku >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear