ANSWEAR SPORTY FUSION

Športová fúzia. Taký názov dostala najnovšia kolekcia značky Answear, ktorá je nevšedným spojením oblečenia v športovom a neformálnom prostredí. Pričom športové oblečenie je jedným z najsilnejších trendov v tejto sezóne a kolekcia Answear Sporty Fusion, len potvrdzuje, že trendy ešte neboli nikdy tak pohodlné. Zoznámte sa s našou najnovšou kolekciou Sporty Fusion od Answear!

Inšpiráciou pre kolekciu bol návrat do 90. rokov, keď na ulici vládli farebné pruhy, objavujúce sa na šatách, košeliach, nohaviciach alebo blúzkach. Zmes energických farieb: červená v spoločnosti klasickej čiernej a bielej sú dve farebné verzie, v ktorých nájdeme návrhy plné ľahkosti a slobody. Tieto farebné kombinácie umožňujú vytvoriť štylizácie, majúce športový alebo príležitostný casual charakter.

Tričká s potlačou, použitie plastových tkanín, nohavice s pruhmi alebo nesmrteľný denim – to sú len niektoré prvky novej fashion zbierky, ktorá vám umožní získať moderný a mladistvý vzhľad  vyhovujúci súčasným najnovším trendom.

ŠATY

 

NOHAVICE

TOPY