BIELA KOŠEĽA, MUST HAVE KÚSOK V ŠATNÍKU KAŽDEJ ŽENY – Jana Baloghová / janahblog.sk

Kto z vás nemal, nemá, alebo neplánuje mať aspoň jednu bielu košeľu vo svojej skrini? Ťažko uveriť, že sa nájde taká žena.
U mňa to je jednoznačne must have kúsok, ktorý spolu s modrými džínsami, čiernou koženou bundou a čiernymi šatami nemôže chýbať žiadnej žene od čias tínedžerských až po neskorý dôchodok.
Vôbec nemusí byť klasického strihu. Jednoducho biela košeľa, ktorú si každý vyberá podľa svojho vkusu, postavy, dokonca aj dĺžky vlasov. Od širokej cez úzku, krátku, dlhú s límcom, stojačikom, nazberanými rukávmi, krátkymi, trojštvrťovými, dlhými až po takýto asymetrický kúsok, ktorý nedávno obohatil moju zbierku bielych košieľ a blúzok. A využila som ju už v mnohých outfitoch.

Mám pár basic kúskov v skrini, ktoré v rýchlosti schytím a hodím na seba, keď sa buď ponáhľam, alebo mi dôjdu nápady (vlastne také sa mi nestáva, nápady mám vždy, toho času už pomenej😃), ale s bielou košeľou je to vždy ešte o kus iné. Ona síce je basic kúsok i trefa do čierneho, záloha a istota, no navyše vás pekne rozžiari. Vhodne zvolený strih vie každú ženu spraviť neprehliadnuteľnou a atraktívnou. Som o tom presvedčená. Nie je žena, ktorej by nepristala vôbec. Ja som mala v bielej vždy úspech zaručený.

A na záver tip od Janah-blog😉. Rafinovaný sýty rúž je pri bielej košeli tou naozajstnou čerešničkou na torte, ktorá sa počíta☝🏼😉

MISS SIXTY / GLAMOROUS / MANGO / CALVIN KLEIN

ANSWEAR / MEDICINE / MANGO / MANGO

CALVIN KLEIN / MANGO / JACQUELINE DE YONG / MANGO