BUĎTE TOTO LETO KRÁĽOVNOU BOHÉMSKEHO ŠTÝLU – NINA MURÁROVÁ, EMPORIUMBRANDS.COM

23/07/18

Bohémsky štýl patrí toto leto medzi absolútne módne vychytávky. Ja naňho nedám dopustiť, nakoľko vo mňa evokuje folklór a slovenské ľudové tradície. Blízke sú mi najmä rôzne vyšívané šaty. Bohémsky štýl je však oveľa rôznorodejší a jeho jednotlivé prvky sa dajú krásne navzájom kombinovať. Pozrime sa teda spolu aké hlavné prvky ho vytvárajú a ako ho môžete toto leto nosiť aj vy.Vyšívané šaty

Pre mňa sú základným prvom bohémskeho štýlu práve šaty. Vyšívané, dlhé, krátke, biele, ľanové, denimové. Boho štýl si okamžite obľúbite, pretože je nesmierne pohodlný. Budete sa v ňom cítiť ako víla. Dlhé šaty po zem s krásnym krajkovým výstrihom, či dlhé ľanové šaty s farebným vyšívaním. Do bohémskeho štýlu tiež patrí denim, ideálne práve na šatách rôznych dĺžok.

Etno potlače

Etno potlače sú takisto veľmi dôležitou súčasťou štýlu s názvom boho. Sú špecifickou kategóriou a preferujú ich najmä dievčatá a ženy ktoré sa neboja výraznejších vzorov. Etno potlače výborne vyniknú na šatách, šortkách, ale aj tunikách.

Denimové šortky

Do dokonalého boho šatníka bezpochyby patria denimové šortky. K tým si oblečte voľnú blúzku, ovešajte náramkami a náhrdelníkmi, k outfitu dolaďte klobúk, či šatku a hor sa na letný festival. Ideálne šortky s vysokým sedom a rozstrapkaným lemom.

Doplnky

Ak rada nosíte veľa bižutérie, boho štýl budete milovať. Ideálne je obvešať sa všemožnými náramkami a náhrdelníkmi. Z topánok vyberajte letné členkové čižmy, alebo sandále na nízkom podpätku. K boho štýlu takisto patria pletené  a látkové kabelky, rôzne šatky a tiež klobúky.

Boho štýl je veľmi slobodný a odvážny. Ak mu raz podľahnete, je to láska na celý život :)

ŠATY  /  ŠATY  /  ŠATY  /  ŠATY  /  ŠATY

ANSWEAR KLOBÚK  /  NAYLA NÁRAMOK  /  ANSWEAR RUKSAK  /  ANSWEAR ŠATKA  /  MARCO TOZZI ČIŽMY

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear