ČIERNA NA BIELOM?

Ak premýšľate nad tým, ako si vytvoriť dokonalý look, ukážeme vám, že farba, jedinečné doplnky, a prémiové oblečenie majú na váš štýl preukázateľný vplyv. Nechajte sa nami inšpirovať, ako to dosiahnuť!

Ako pôsobiť luxusne?

Sú to prémiové značky, ktoré sa často vyznačujú zaujímavejším dizajnom, lepšími tkaninami, ale predovšetkým vyššou kvalitou. Klasickým stylingom high society, keď môžete vyniknúť, a na každého zapôsobiť, je práve kombinácia bielej a čiernej. Možno sa pýtate, aké máte s touto dvojkou, esá v rukáve? Po prvé, vsaďte na klasiku. Biele tričko, malé čierne, cigaretové nohavice, alebo trenčkot vyrobený z akostných látok  vyzerajú vždy elegantne. Ďalšou možnosťou je sila kontrastu. Čiernobiela vedľa seba zdôrazňujú osobnosť. A samozrejme, nezabudnite na módne príslušenstvo. Exkluzívna kabelka na retiazke, zlaté náušnice, náramkové hodinky  – pretože, v zdanlivo nepatrných doplnkoch  je ukrytá sila vášho módneho rukopisu.

GUESS JEANS / TOMMY HILFIGER / LIU JO / DKNY / SILVIAN HEACH

GUESS JEANS / SILVIAN HEACH / VERSACE JEANS / MORGAN / GUESS JEANS

Pánska elegancia alebo casual fashion?

Nie je žiadnym prekvapením, že najštýlovejším mužským prvkom šatníka je oblek. Elegantný, nadčasový, na deň i k slávnostnej večeri. V závislosti od detailov si však sami môžete utvárať  svoj charakter ako chameleón – raz to môže byť viac formálne , inokedy túžite vyzerať len nonšalantne. Prekvapte okolie protikladom, a oblečte si svetlú košeľu do tmavého obleku. Elegantné topánky sú nepostrádateľné, ak idete na párty, dôležitý obrad alebo společenské stretnutie. V opačnom prípade si  k nemu obujte biele tenisky. A myslite aj na to, že akcentom dokonalosti budú  tmavé  okuliare, najlepšie zvučného mena (napríklad, nadčasové Ray-Ban). Tak čo, ste pripravený teraz vyraziť?

ARMANI EXCHANGE / ARMANI EXCHANGE / LACOSTE / DIESEL / RAY BAN

GINO ROSSI / LACOSTE / SCOTCH & SODA / VERSACE JEANS / TOMMY HILFIGER

Pozrite sa na celú ponuku >>>