Čo sa bude nosiť: Denim

LEE-SS16-LIFESTYLE-JPG-RVB13-620x438Denim bol, je a vždy bude jednou zo stálic nášho šatníka. Rifle sú práve ten kúsok, ktorého má žena vo svojej skrini najviac, a nikdy ju nesklame. Je pravda, že denim občas ustupuje aktuálnym trendom, sťahuje sa do úzadia a potom sa v pravidelných periódach znovu objavuje a hrdo sa hlási k svojmu dosiahnutému úspechu. Túto sezónu však denim vracia úder ešte razantnejšie, ako tomu bolo doposiaľ. Má tendencie a ambície prevziať absolútnu nadvládu nad naším šatníkom!

 

Denimové nohavice nie je potrebné nikomu predstavovať, tých má každý z nás dostatok. Objavujú sa v mnohých verziách, čo sa týka farieb, strihov a ozdobenosti. Mladšou sestrou riflí  je bundička z rovnakého materiálu. Tá sa na jar znovu hlási o svoje slovo a láka nás k všemožným (i nemožným) kombináciám. Ďalším dôležitým členom denimovej rodiny je košeľa. Tá sa do našich šatníkov vrátila pred pár sezónami a je stále trendy.

 

d1

Pepe Jeans – DŽÍNY RIPPLE

d2

Guess Jeans – Nohavice na traky

d3

Only – Rifle LISE ANTIFIT

d4

G-Star Raw – Rifle LOW BOYFRIEND WMN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po novom sa denim vracia aj v podobe sukní, sák, kabeliek, overalov a šiat, dokonca aj ako nohavice s trakmi! Riflové sukne sa opäť udomácňujú v našich skriniach. Máme na výber z mnohých dĺžok, od mini cez midi až po maxi, a strihov rovných, áčkových, puzdrových a mnohých iných. Kombinovanie môže byť trochu ošemetné, ale vyplatí sa outfit nezaťažovať zbytočnými doplnkami a s citom vyberať jednotlivé kúsky. Práve sukňa môže skvelo vyzerať len s bielou košeľou a čiernymi lodičkami.

 

d5

Pepe Jeans – Sukňa KHOLE

d6

Pepe Jeans – Sukňa SUE

d7

Wrangler – Šaty

d8

Guess Jeans – Sukně BETTIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denim on denim

Zaujímavé obohatenie prinášajú celodenimové outfity. Môžeme kombinovať rifle s košeľou, tí odvážnejší z nás potom napríklad sukňu s košeľou a bundičkou. Stačí klásť dôraz na výber jednotlivých odtieňov modrej a všetko pekne zladiť do jedného tónu, výsledok bude stáť za to!

 

d10

Pepe Jeans – Bunda LYAN

d11

Medicine – Kabát ARTISAN

d13

G-Star Raw – Džíny MIDGE CODY

d14

Only – Bunda CHRIS