DAJTE TOMUTO MESIACU ZELENÚ – Nina Murárová, Emporiumbrands.com

Zelená je farba úzko spätá s prírodou. V móde má svoje stále miesto, hoci sa málokedy dostane do popredia. Je ideálna počas prechodných ročných období, vo svetlejších tónoch ju však vynosíte aj na jar, či v lete.

Vojenská zelená

Vojenská zelená je must have. Najmä teraz počas chladnejších dní. Ale nebojte sa, dobre padnúce vojenské nohavice vynosíte aj na jar, a to s istotou aj budúci rok. Farba vyzerá výborne v kombinácii s bielou, čiernou, ale aj denimom.  Doprajte si ju na kabelkách aj topánkach.

PARFOIS / TAMARIS

Olivová

Olivová rovnako ako vojenská zelená patrí do škály tmavozelených odtieňov. Je nevtieravá, avšak pozor nepasuje každému! Je vhodnejšia skôr pre teplé tipy.

MEDICINE / KISS MY DRESS

Smaragdová

Farba vzácneho smaragdu získava prím niekoľko posledných sezón. Je veľmi štýlová. Vyzerá výborne na šatách, bundách, ale aj doplnkoch. Hodí sa k denimu, čiernej, ale tiež k jarnej žltej, či výraznej  oranžovej.

TIMEX / TOMMY JEANS

Jarná bledozelená

Tento odtieň je vynikajúcou investíciou do prichádzajúcej sezóny. Bledozelená sa objavuje v nových kolekciách, je teda predzvesťou toho, čo nás čaká v najbližších mesiacoch. Jej sviežosť je navyše doslova návyková.

ONLY / MANGO