Dovolenka na horách – Nina Murárová, Emporiumbrands.com

Chystáte sa stráviť zimnú dovolenku na horách? Máme pre vás vynikajúce správy. V našej ponuke nájdete funkčné a zároveň štýlové kúsky, ktoré váš pobyt na horách štýlovo spríjemnia. A čo by vám  teda v dovolenkovej výbave na hory jednoznačne nemalo chýbať?

Funkčné topánky

Dnes už aj funkčné topánky môžu byť pekné. Ideálna je zateplená obuv s trekovou podrážkou. Na prechádzky je výborná obuv značky Timberland, na dlhé túry zase topánky Native. Na cestovanie a suchú zimu sú zase ideálne snehule od Emu Australia. Farieb a štýlov je na výber neúrekom.

Teplá bunda

Bunda je na zimnú dovolenku najdôležitejšia. Budete v nej totiž tráviť väčšinu času. Vyberajte funkčné, neprefúkavé modely, ktoré zvládnu aj tú najtuhšiu zimu. Výbornou voľbou je napríklad značka The North Face, alebo Femi.

Snowboardové nohavice

V tých strávite čas nielen na svahu, ale aj mimo neho. Sú výborné na sánkovačku, ale aj bláznenie na snehu. Medzi top vo svojej kategórii patria snowboardové nohavice Roxy.

Rukavice a čiapky

Tu sa naozaj výberu medze nekladú. V kurze sú vzory, ale aj farby. Čim bláznivejšie rukavice si na zimnú dovolenku zabalíte tým lepšie.

                                    1.Native     2.Salewa    3.Emu Australia     4.Emu Australia

 

                                                             1.Femi Stories         2.The North Face

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+