Dovolenka na horách – Nina Murárová, Emporiumbrands.com

08/01/18

Chystáte sa stráviť zimnú dovolenku na horách? Máme pre vás vynikajúce správy. V našej ponuke nájdete funkčné a zároveň štýlové kúsky, ktoré váš pobyt na horách štýlovo spríjemnia. A čo by vám  teda v dovolenkovej výbave na hory jednoznačne nemalo chýbať?

Funkčné topánky

Dnes už aj funkčné topánky môžu byť pekné. Ideálna je zateplená obuv s trekovou podrážkou. Na prechádzky je výborná obuv značky Timberland, na dlhé túry zase topánky Native. Na cestovanie a suchú zimu sú zase ideálne snehule od Emu Australia. Farieb a štýlov je na výber neúrekom.

Teplá bunda

Bunda je na zimnú dovolenku najdôležitejšia. Budete v nej totiž tráviť väčšinu času. Vyberajte funkčné, neprefúkavé modely, ktoré zvládnu aj tú najtuhšiu zimu. Výbornou voľbou je napríklad značka The North Face, alebo Femi.

Snowboardové nohavice

V tých strávite čas nielen na svahu, ale aj mimo neho. Sú výborné na sánkovačku, ale aj bláznenie na snehu. Medzi top vo svojej kategórii patria snowboardové nohavice Roxy.

Rukavice a čiapky

Tu sa naozaj výberu medze nekladú. V kurze sú vzory, ale aj farby. Čim bláznivejšie rukavice si na zimnú dovolenku zabalíte tým lepšie.

           1.Native     2.Salewa    3.Emu Australia     4.Emu Australia

       1.Femi Stories         2.The North Face

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear