DŽUNGLA V MESTE

16/07/18

Každé leto je niečo staro-nové v móde. V tejto sezóne sa vrátili pásiková móda, biela farba a do tretice svoj „come back“  hlásia trópy. Či teplotné to zaručiť nevieme, ale farebné potlače palmových listov, exotických kvetín, kultové plameniaky či rozmanité šelmy nás rozhodne osviežia, aj v tej najrozpálenejšej mestskej džungli.

Motívy z Knihy džungle nás budú obliekať nielen na plavkových dieloch či plážových šortkách. Svoj priestor  dostanú exotické potlače aj na šatách, ktoré pokojne môžete využiť na rozmanité príležitosti, objavia sa i na fashion kúskoch určených pre Váš business, odľahčia dámske sukne i kostýmy. Stačí ich len skombinovať s niečím jednofarebným alebo môžete nechať rozohrať svoju fantáziu a vyhrať sa s mixovaním niekoľkých vzorov. Ak sa predsa len obávate experimentu s farbami, bielou alebo jej odtieňmi, nič nepokazíte.

A pre tie z Vás, ktoré s exotikou len jemne koketujete, ponúkame do hľadáčika vašej pozornosti doplnky či iné letné príslušenstvo. Plátenné kabelky, letné šále či extravagantná bižutéria sú bohato zdobené, a preto skvele zapadnú do tropického trendu, ktorý dokonale dopĺňajú. Ak ani vzorované doplnky nie sú vám pochuti, skúste sa odhodlať aspoň pre sandálky či peňaženky v šťavnatých farbách. Výrazná červená, žltá, oranžová aj ružová sú farby, dávajúce akcent typickej symbolike exotických diaľav. Kúsok tropického pralesa sme pre Vás pripravili aj v relácii Dámsky klub.

KOŠEĽA / SAKOKOŠEĽA / ŠATY / NOHAVICE

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear