Fashion has no age – ako vyzerať dobre bez ohľadu na vek?

Móda nepozná hranice, pohlavie, a  predovšetkým vek. Stojí za to pripomenúť si to v každej situácii – pozrite si našu úžasnú kolekciu a zistite čo to znamená.

Rozhodli sme sa urobiť niečo úžasné – do nášho štúdia sme pozvali modelky aj s ich mamami. Nechceli sme zachytiť len teplo vyžarujúce zo vzťahu matka – dcéra, oddanosť a rodičovskú lásku, ale ukázať, že bez ohľadu na vek, môžete vyzerať krásne a cítiť sa dobre vo svojej koži a štýle.

HAILY´S / MANGO / HAILY´S / ANSWEAR / MANGO

MANGO / LIU JO / MANGO / ANSWEAR / MELISSA

Máte toľko rokov na koľko sa cítite!

V každom veku môžete vyzerať krásne, očariť svojou radosťou a mladistvým výzorom. Základom je pozitívny postoj a radosť zo života – pretože náš vzhľad je často odrazom nášho duševného zdravia. Potom sa stačí už len vrhnúť do víru módy a trendov.  Áno – trendy sú pre vás skvelou voľbou bez ohľadu na vek. Nikto vám nemôže zakázať vyzerať módne, ak to vy sami tak cítite. Chcete skočiť do pastelových tenisiek? Obliecť si leopardie šaty? Alebo tričko či bomberu s obrovským logom? Robte to čo chcete, pretože fantázia nepozná hranice.

MANGO / PUMA / MANGO / CALVIN KLEIN / GINO ROSSI

MANGO / ADIDAS ORIGINALS / MANGO / BADURA / MANGO

Ako vyzerať dobre v zrelšom veku?

Samozrejme, existuje niekoľko pravidiel, ktoré umožňujú zrelej žene pohybovať sa s pôvabom v bludisku trendov. Predovšetkým sa nesmiete báť moderných mladistvých doplnkov, ktoré sú súčasťou sezónnych trendov – tenisky, zvieracie potlače, pletené kabelky, kožené bundy, alebo sandále s tenkými remienkami, sú vašimi spoločníkmi a umožňujú vám ukázať sa z tej najkrajšej strany. Stojí za to, ukázať sa v jasných pastelových farbách, ktoré môžu rozžiariť pleť. Iný nápad pre dobrý look? Minimalizmus, moderné šperky ako napríklad jemné prívesky, náušnice, alebo hodinky s veľkým číselníkom umiestneným na krásnom remienku.

MANGO / MEDICINE / MEDICINE / MANGO / MANGO

MISS SIXTY / MISS SIXTY  / ANSWEAR / ANSWEAR / MANGO

Môžete využiť vyššie uvedené rady – záleží len na vás. Posuňte tieto rady svojej mamine, určite sa poteší.