FESTIVALOVÝ LOOK – SPOZNAJTE TRENDY LETNÝCH FESTIVALOV 2019

Čas festivalových akcií prichádza! Pozrite sa, čo je aktuálne in, čo sa nosí, a v akých outfitoch vzbudíte záujem nielen pod pódiom – vytvorte si spolu s nami svoj festivalový štýl!

Boho romantizmus

Mnohé festivaly si spájame so slobodou v spojení s prírodou, aj preto sa boho štýl spája s takouto klímou. V tejto sezóne pokračujeme v tomto trende, ale pridávame k nemu trochu romantiky. Zamerajte sa preto na volány, výšivky a zmyselné carmen- výstrihy. Ozdobte sa  orientálnou potlačou (arabesky alebo motívy paisley) či vzorom s kravatovým farbivom. Nahoďte si maxi kabáty a dlhé bundy, stále sú totiž veľmi aktuálne, a navyše perfektne zapadajú do atmosféry hudobnej outdoorovej akcie. Nechcete vyzerať príliš hippie? Inšpirujte sa napríklad aj influencermi, ktorý osviežujú svoj styling mladíckymi doplnkami, ako sú tenisky, batohy alebo opaskové ľadvinky.

GUESS JEANS / MANGO / ANSWEAR / CONVERSE / ANSWEAR

Festivalová móda

Tohtoročné festivalové trendy sú doslova prenesené z módnych mól,  takže by ste si niekde mali uloviť, len tie najlepšie vychytávky a doplnky. Vzdušné šortky budú určite senzáciou  – môžu byť skvelou alternatívou k populárnym džínsovým šortkám. Ďalším vrcholom sú neónové odtiene – neónový  bikinový top kombinovaný s nohavicami,  crop top alebo úlovok v podobe bundy v krikľavej farbe. Cieľom je – vyniknúť! Ak hovoríme o streetwear, nemôžeme zabudnúť na džínsovinu, či už vo forme voľnej bundy, mini sukne alebo mama džínsov. Konečnou fázou by mali byť topánky –  tenisky alebo ich letná verzia, či sandále na masívnej podrážke.

HAILY´S / TALLY WEIJL / CALVIN KLEIN JEANS / PUBLIC DESIRE / TALLY WEIJL 

Punk alebo rock?

Dávate prednosť tvrdšej atmosfére z 80-tych alebo 90-tych rokov? Tieto desaťročia nedávno zažili skutočnú renesanciu, a preto nemôžu chýbať na letných festivaloch (nielen ako hudba, ale aj ako štýl). Kockované košele, povestné martensky, šortky s vysokým pásom, overzise bundy – a všetko sa to odohráva v tmavých farbách.  Alternatívny , rebelský look,  ktorý vyzerá taktiež štýlovo.

GUESS JEANS / ONLY / ANSWEAR / DR MARTENS / DIESEL

Pozrite sa na celú ponuku >>>