Inšpiruje nás: Emma Watson

emma1

Emmu Watson, ktorá nedávno oslávila 26. narodeniny, pozná väčšina z nás ako Hermionu, bifľošku z Harry Pottera. Táto krásna čarodejnica však za zhruba 15 rokov, pred ktorými sa začal natáčať prvý diel, vyrástla v okúzľujúcu dámu, na ktorú je Británia právom hrdá.

 

Okrem herectva, ktorému sa venuje už od skorého detstva, sa realizuje v množstve iných aktivít. Potom, čo vyštudovala popredné vysoké školy, medzi ktoré patrí napr. aj Brown v USA, sa aktívne zapája do charitatívnych a humanitárnych aktivít. Okrem iného je známou filantropkou, feministkou, bojuje za práva žien a rovnosť pohlaví, a ako ambasádorka OSN založila hnutie HeforShe. Na mladú dámu slušné skóre, nie?

 

Emma si však zaslúži obdiv aj ako žena a módna ikona. Svojou jemnou, prirodzenou krásou, ktorú podtrhuje veľmi decentným a vkusným outfitom, pravidelne oslňuje kritikov všetkých krajín. Ako Britka z tých najvyšších vrstiev sa prílišnej extravagancii a divokým kúskom vyhýba, o to viac sa však cení schopnosť dodať zdanlivo nudným modelom šmrnc. A to Emma rozhodne vie..

 

emma2emma4emma5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emmin štýl je žiarivým príkladom toho, že jednoduchosť neradno podceňovať. Funguje totiž mnohokrát lepšie, než premyslené kombinácie. Všimli ste si niekedy, že look zložený z dvoch až troch jednoduchých, dobre ušitých kúskov, pôsobí omnoho luxusnejším a drahším dojmom? Schválne, skúste to.

Inšpiroval vás Emmin vycibrený vkus? Poobzerajte sa po podobných kúskoch na Answear.sk!

 

full_img_690966

Silvian Heach – Dámske sako

full_img_670652

Vero Moda – Kabát

full_img_610809

Medicine – Bunda WORK IN PROGRESS

full_img_649739

Gino Rossi – Lodičky