Inšpiruje nás: Gigi Hadid

Gigi Hadid je mladá, krásna a žiadaná. Dcéra bývalej modelky a amerického magnáta dobýja svet modelingu. Je jednou z najviac zarábajúcich modeliek súčasnosti, aj keď nemá klasický modelkovský look. Ako predtým Linde Evangeliste, Karolíne Kurkovej alebo Kate Moss, táto éra patrí novým sviežim tváram, ktoré sa berú nevedno odkiaľ. Gigi je žiadanou takmer na každom fashion weeku, kde väčšinu prehliadok otvára alebo zatvára. Je proste in, trendy a aktuálne veľmi v kurze.

 

Gigi vyvracia mýtus modelkovského vešiaku na šaty, má totiž štýl aj mimo mólo. Spolu s Kendall Jenner vytvárajú nové módne trendy – boli to práve ony dve, ktoré z choker náhrdelníkov vytvorili doplnok roku. Hadid už má za sebou aj skúsenosť návrhárky, pre Tomy Hilfigera spolunavrhovala kolekciu. Tento talent je u Hadidových asi vrodený, Gigina mladšia sestra Bella je v modelingu takmer rovnako úspešná ako Gigi, rovnako tak priviedli k tejto profesii ich mladšieho brata Anwara. Ich dve staršie nevlastné sestry sa živia ako stylistky hviezd a trendseterky na sociálnych sieťach.

My sme sa inšpirovali základnými kúskami šatníku. Gigi s gráciou nosí ako roztrhané džíny, tak bomberu, vysoké čižmy nad kolená alebo farebný kabát. Všetky kúsky sú nadčasové a trendy zároveň, ale aj napriek tomu sú jednoduché a nepôsobia prekombinovane. Gigi si potrpí na čistý ležérny look, v ktorom sa cíti dobre.

Gigi ide doslova s kožou na trh. Roztrhané džíny spolu s krátkym topom a hnedými kovbojskými čižmami jej dodávajú šmrnc a nádych odviazanosti. Užite si pohodu a dajte svojej pokožke voľnosť v tomto jarnom outfite.

 

ankle-booties-gigi

Gigi Hadid

full_img_882508

Mango – Top

full_img_856702

Answear – Rifle

full_img_845637

Tamaris – Čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gigi sa aktuálne radí do skupiny IT girls, ktoré určujú trendy a tak ju čižmy nad kolená nemohli minúť! Módna diva vsadila na look – tón v tóne a vyhrala sa s celou paletou šedej. V jednoduchosti je krása a sila, ktorá naviac v Giginom prípade aj zahreje.

 

b5e74c937d555c54c8efcd50d5b63758

Gigi Hadid

full_img_878723

Vila – Sveter

full_img_864476

G-Star Raw – Rifle

full_img_847498

Missguided – Vysoké čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z khaki bombery sa stála hotová klasika. Vie to aj Gigi, ktorá s nimi rozbila celočierny outfit. Hadid vie pracovať s málom a tak i zdanlivo obyčajné veci povznesie na vyššiu úroveň a dokáže v nich zažiariť.

 

Gigi Hadid

full_img_838457

Missguided – Bomber

full_img_862165

Medicine – Sveter

full_img_872084

Haily´s – Nohavice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aj keď sa to nemusí zdať, Gigi má farby rada, zvlášť tie svetlé. V tomto prípade hrá hlavnú rolu fialový kabát, ktorý Gigi opäť doplnila jednoduchými kúskami.

 

Gigi Hadid

full_img_853210

Silvian Heach – Kabát

full_img_799406

Medicine – Sveter

full_img_873444

Hilfiger Denim – Rifle