JAR V KANCELÁRII – SVIEŽI LOOK V KLASICKEJ KANCELÁRII PRE ŇU

04/04/19

Jar už klope na dvere aj do vašej kancelárie. Slnečné lúče a teplé dni vám tak dávajú najavo, aby ste odhodili klasické kostýmčeky, vzdali sa nemoderných vecí, a vydali sa na cestu obnovenia vášho business dresscodu.

Kancelárska móda, sa na prvý pohľad môže javiť ako ohraničená a uzavretá. Veď styling do takéhoto prostredia je  zložený z 3 dielov – tričko, sako a povestné lodičky. Na jar sme však v pokušení, máme chuť experimentovať, a hrať sa s módou. Ale nakoľko je v kancelárii povolená extravagancia? A čo je ešte prípustné? Nazrite spolu s nami do nášho módneho sprievodcu.

Nový look pre kostým

Sako a dámsky kostým – to je najjednoduchšia a najuniverzálnejšia  voľba do práce. Vďaka týmto kúskom máme takmer celý styling pripravený. Mám to však jeden háčik – veľmi rýchlo vás to začne nudiť. Ak máte chuť, začnite mixovať. Môžete kombinovať napríklad, vzor, ale aby bol v podobnom odtieni  ako váš kostýmček. Rozdeľte si dámsky oblek a oblečte si sako v inej farbe. Môžete si trúfnuť vyskúšať aj nové štýly. Zavinovacia  sukňa, bermudové nohavice alebo zvony prinesú do vášho šatníka, trochu módneho vánku.

MANGO / ANSWEAR / MEDICINE / TOMMY HILFIGER / MANGO

Dojem slacku v jarný deň

Upnuté roláky, klasické saká či sukne nemusia byť vašimi spoločníkmi na každý deň.  Doprajte si trochu slobody, v podobe úpletových šiat, ktoré vám prichádzajú na pomoc. Môžete ich nosiť ako sólo šaty alebo s nohavicami  ako tuniku. Ak majú hlboký výstrih, doplňte ich rolákom.   Dbajte len na to, aby ste pôsobili v rámci farebného odtieňa jednotne. Extravagantným potlačiam sa preto radšej vyhnite. A efekt, bude úžasný.

MANGO / MANGO / GEOX / SCOTCH & SODA / MANGO

Vysoké podpätky alebo tenisky

Aké topánky sú vhodné do kancelárie? Ak ste milovníčkou ihličiek , nemáte problém. Namiesto tých klasických, siahnite ale po jarných trendy lodičkách, ktoré vám aj v kancelárskom prostredí dodajú šmrnc. Výrazné farby, priesvitné či hranaté podpätky, hadinka na topánkach, alebo populárne ihličky. Ak dávate prednosť pohodliu, obujte si len tenisky, ktoré môžete ľahko kombinovať, aj s dámskym kostýmom.

ANSWEAR / LIU JO / BIG STAR / ANSWEAR / PARFOIS

Pozrite sa na celú ponuku >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear