JARNÉ BLUES – Nina Murrárová / EMPORIUMBRANDS.COM

Na jari milujem najmä farby. Nemusia byť nutne neónové a výrazné, pokojne postačí vybrať si jeden zo svetlejších odtieňov akejkoľvek farby a s ním sa pohrať. U mňa v poslednej dobe zabodovala modrá. Zistila som totiž, že vyzerá výborne s bielou, ale dokonca aj čiernou.

 Ako kombinovať modrú.

Modrá farba vonkoncom nie je výsadne chlapčenská. Táto farba, o ktorej sa hovorí, že má upokojujúce vlastnosti, dokáže vytvoriť krásne ženské outfity. Ja ju veľmi rada nosím napríklad s bielou. S bielymi doplnkami vyzerá úžasne. Nedám dopustiť ani na kombináciu s bielym denimom, tá je veľmi svieža a doslova jarná. Modrá tiež vyzerá super s čiernou. Preto ak patríte k milovníčkam práve tejto farby, s modrou ju budete kombinovať naozaj hravo. V neposlednom rade odporúčam partnerstvo s modrým denimom. To je zo všetkých asi najklasickejšie. Vybrať si môžete tmavú aj svetlú džínsovinu. Spolu s modrým tričkom, alebo svetrom bude výsledný outfit bezpochyby úžasný.

Elegantná

Ja som si modrú zvolila na elegantnejší outfit. Nie je úplne strohý, pretože som lodičky nahradila túto sezónu populárnymi bielymi čižmami. Sukňu som ladila do podobného tónu ako sveter, kabelku som zase vyberala v rovnakej farbe ako čižmy. Výsledok ma milo prekvapil, outfit bol totiž stále pohodlný, ale pritom ženský. Tento efekt som dosiahla nielen kombináciou farieb, ale aj materiálov a strihov.

MEDICINE / MEDICINE / SILVIAN HEACH / GUESS JEANS / ANSWEAR

PARFOIS / ANSWEAR / PARFOIS / ANSWEAR / VERO MODA