JARNÉ KABELKY: INVESTUJTE DO FARIEB – Nina Murárová, Emporiumbrands.com

Príchod jarných mesiacov si jednoznačne vyžaduje kúpu novej kabelky. Po tmavých zimných mesiacoch si na jar doprajte dostatočnú dávku farebnosti. V kurze sú výrazné odtiene žltej, modrej, zelenej aj rúžovej.

Crossbody

Crossbody, alebo kabelka s dlhým ramenom, ktorá sa dá nosiť na kríž patrí medzi najobľúbenejšie druhy kabeliek vôbec. Ak by ste si chceli v najbližšej dobe zadovážit nový model, jednoznačne stavte na farebnosť. Výbornou voľbou je výrazná rúžová, žltá, či blankytná modrá. Farebnú crossbody kabelku pokojne skombinujte aj s celo-čiernymi outfitmi. Je ideálna aj na jarné spoločenské udalosti a vydrží s Vami dokonca aj letnú dovolenku.

 MISSGUIDED / GUESS JEANS / VERSACE JEANS

Shopper

Shoopper je druh kabelky, kde by sa vám po správnosti mal zmestiť celý nákup. V reále je to kabelka do práce, ideálne na denné nosenie. Zmestia sa vám tam pracovné dokumenty aj veci potrebné pre denný komfort. Túto jar si zadovážte shopperku v metalickej striebornej, alebo vášnivej červenej.

FIORELLI / PIECES / LIU JO

Ruksak

Ruksak je v prvom rade trendová  záležitosť, v druhom rade praktický druh „kabelky“, ktorý je na bežné  nosenie doslova návykový. Ruksak môžete nosiť nielen vo voľnom čase, ale aj do práce, na večierok, alebo dokonca aj do kina, či na rande. Stači si len s outfitom zladiť ten správny model.

PARFOIS / ANSWEAR  / LIU JO