JARNÝ HIT: DENIMOVÉ ŠATY – NINA MURÁROVÁ, Emporiumbrands.com

Ak by ste si chcela spraviť radosť novým módnym kúskom, odporúčam jednoznačne denimové šaty. V ponuke Answear.sk ich nájdete na výber naozaj neúrekom. Ich výhodou je úžasná variabilita,  vďaka ktorej ich nebudete chcieť prestať nosiť.

Šaty vs. Košeľa

Mnoho modelov denimových šiat pripomína strihom skôr košeľu. Nech vás to však vonkoncom neodradí. Tento tip šiat si okamžite obľúbite práve vďaka pohodlnému košeľovému strihu  . Ak sa vám šaty zdajú prikrátke nezúfajte, ešte stále ich môžete nosiť aj ako košeľu. Vyzerajú výborne s teniskami, jarnými čižmami, alebo úzkymi bielymi nohavicami.

LEVI´S / TOMMY JEANS / LEE

 So zaväzovaním okolo pása

Ďalším výborným strihom denimových šiat sú také, ktoré sa dajú uviazať okolo pása, respektíve ich súčasťou je opasok. Tento tip šiat je veľmi dievčenský, pretože krásne zdôrazňuje krivky. Šaty môžete nosiť na jarné prechádzky, pribaliť si ich na dovolenku a počas „casual“ piatkov si ich bez problémov dať aj do práce.

MEDICINE / JACQUELINE DE YONGANSWEAR

 S volánom

Tretím tipom denimových šiat, ktorý by vo vašej jarnej výbave určite nemal chýbať je model s hravým volánom. Volány sú nielen trendy, ale aj veľmi elegantné. Perfektne sa hodia na teplé jarné dni. Obujte si k nim obľúbené baleríny, alebo sandále a vykročte štýlovo do sveta.

LIU JO / ONLY / ANSWEAR