JE TI ZIMA DIEVČATKO? – MÓDNE TIPY PRE CHLADNÉ DNI PODĽA RENY

Ani klesajúce teploty by vám nemali zabrániť byť štýlové, nápadité a jednoducho šik. Naopak, jeseň a zima sú skvelými spoločníkmi pre hrejivé módne doplnky, ktoré vedia byť nielen praktické, ale aj veľmi módne. Jedným z nich sú pokrývky hlavy, ktorých v zime nie je nikdy dosť. Nosiť sa budú čiapky od bavlnených po pletené, s brmbolcami aj bez nich, čiapky menej výrazných farieb až po strakaté vzory. Pozornosť si zaslúži klobúková elegancia a svoju originalitu opäť zažívajú aj povestné zateplené „slúchadlá“ na uši…

 

 

Ak by ste si mali zaobstarať len jeden kúsok pre tohtoročnú zimu odporúčame investovať do roláku. Pokojne zostaňte pri jednoduchej svetlej alebo tmavej variante, ktorá sa vám bude hodiť ku všetkému. Nosiť ho môžete v rámci biznis štýlu k puzdrovej sukni, rovnako tak aj k obyčajným džínsom. A využitie určite nájde aj ako súčasť veľmi aktuálneho vrstvenia. Napríklad pod pásikovú košeľu.

Tohtoročná sezóna čo sa zimných kabátových trendov týka je veľmi hravá a pomerne praktická. Ak ste dámou celý rok a sukní ani šiat sa nevzdávate ani v mrazoch, oceníte kabáty alá župan. Sú dlhé, z hrejivých materiálov a na previazanie. Rozmanité výšivky, aplikácie či pastelové farby však tento typ zvrchníka vyšvihnú na úroveň vysokej elegancie a noblesy. Na módných mólach so zimnými inšpiráciami sa taktiež vo veľkom objavovali aj prešívané alebo páperové bundy. Výborný tip ako zostať v studených dňoch v hrejivom teplúčku. Neodkladajte si ich teda len na lyžovačku do hôr, ale pokojne si ju oblečte aj na elegantný outfit a vybehnite do mrazivého ráno v takejto bundičke aj do kancelárie.

A ako zostať trendy a pritom nezmrznúť či aké sú módne tipy pre chladné dni si môžete pozrieť v relácii Dámsky klub na STV.

 

                                                           1.Klobúk      2.Čiapka      3.Klapky na uši

 

                                                           1.Kabát       2.Bunda      3.Sveter