KAŽDÝ DEŇ LETO – NOVÁ KOLEKCIA AFRICAN KISS OD ANSWEAR

Nová kolekcia od ANSWEAR – Africký bozk, vytvorená lúčmi slnka a vetrom púšte, prichádza práve k vám.

Vzrušujúca cesta naprieč exotickými trendmi a novými materiálmi so skvelou kvalitou. Tlačená viskóza, dusené modály, mäkký monochromatický žakár, či chladný lyocell sú našou ponukou pre priaznivcov pohodlia a štýlu.

Dizajnéri Answear cestovali po svete a hľadali inšpirácie, ktoré by ponúkli jedinečné riešenia, aby bola kolekcia African Kiss zaujímavo atraktívna. Originálne návrhy a farby zmenia nielen váš vzhľad, ale aj vašu náladu. Dávate prednosť lovcovi alebo exotickému, lákavému zvieraťu? – výber je na tebe! Zebrie pruhy, leopardie škvrny, hadia koža, v paletách farieb afrického pozadia: horúci púštny piesok, modrá obloha, slnkom spálená zem a živá oáza. Chcete ešte niečo viac?

Kolekcia African Kiss – letný experiment s módou

Máte radi experimenty? S novou kolekciou značky ANSWEAR sa môžete hrať so stylingom, a prezentovať tak rôzne črty vašej osobnosti. Takmer 300 prvkov tejto kolekcie podporuje módne vyhľadávanie, miešanie vzorov a farieb. Či už ste v konkrétnej džungli alebo  na suchej pustatine, môžete sa za každých okolností cítiť ako africká kráľovná. Oslepujúce slnko odrážajúce sa od sklenených mrakodrapov alebo od piesku na pláži, opálenej kože alebo od  svetlej éterickej pleti. Nech je to čokoľvek! Africký bozk je ideálna voľba pre každú z vás, pretože s ňou budete na dovolenke každý deň.

ŠATYŠATYŠATYŠATY 

TOP / TOP / TOPKOŠEĽA

ESPADRILKY / ŠĽAPKY / SANDÁLE / KABELKA

Pozrite sa na celú ponuku >>>