KLASIKA? NÁJDITE SI TÚ, SVOJU DOKONALÚ!

Ak sa domnievate, že klasika nie je pre každého, my vám ukážeme, že je to pravda. Stačí ak sa necháte od nás inšpirovať, ako si vytvoriť, tú svoju, správnu dávku nadčasovosti. Pozrite sa, ako na to, a aké nevyhnuteľné kúsky vám tento look zaručia.

Keď sa na to pozrieme, tak tento zaužívaný štýl, na jednej strane nie je ničím výnimočným. Na druhej strane, ale môže za vás šikovne intrigovať. Za klasiku sa môžete skryť, utajiť svoje pravé „Ja“, čím voči okoliu robíte tak trochu kamufláž.  Avšak  zároveň môžete s pomocou správnych trikov, ľahko  ukázať, že pravidlá sa na vás nevzťahujú, a móda je naozaj pre každého. Každý z vás má vo svojom šatníku biele tričko, koženú bundu, džínsy, tenisky a trenčkot. A to stačí na to, aby ste si osvojili svoj klasický štýl. Nie je dôležitý vek, pohlavie, orientácia alebo profesijná pozícia. Podstatné je to, čo vám pristane, aby ste sa cítili dobre vo svojej koži.

Aká je tá, vaša klasika?

Napriek tomu, že roky letia, sú veci, ktoré sa nemenia. Pretože sú univerzálne, nadčasové a unisex. Klasika si nevyberá, a neobmedzuje vás. Práve naopak – prispôsobuje sa vám a umožňuje vám prejaviť sa rôznymi spôsobmi. V obyčajných džínsoch, v tričku, a s trenčkotom v béžovej farbe sa odprezentujete bez ohľadu na príležitosť, vek alebo pohlavie. Môžete byť teenager, mladá dáma, alebo senior, a stále máte príležitosť užívať si nielen život, ale aj módu. Vhupnite teda do svojho obľúbeného komba a hurá do práce, na stretnutie s priateľmi alebo si vyskočte aj na skateboard.

MANGO / ONLY / TOMMY JEANS / CONVERSE

2+1= ?

Odpoveď na túto otázku je na prvý pohľad triviálna, ale len z matematického hľadiska. Ako v móde, tak aj v živote, nič nie je jednoznačné. Kožená bunda, džínsy, tričko a tenisky sú klasickým setom, ktorý vôbec nemusí byť nudný. Takýto styling si môžete dať na rockový koncert, prísť v ňom do práce (za predpokladu, že nemusíte dodržiavať určený dress code), takmer každý deň. Všetko závisí od vášho štýlu a preferencií. Ten istý pohľad, mnoho možností, jedna odpoveď, mnoho podôb – záleží len na vás, ako si budete užívať módu, a čo chcete prostredníctvom nej, vyjadriť.

LEE / CALVIN KLEIN JEANS / PIERRE CARDIN / VANS

Pozrite sa na celú ponuku >>>