Kráľovská Silvestrovská párty!

Posledný deň v roku, zakončenie jednej životnej etapy a vstup do novej, nepoškvrnenej a čistej. Nový rok nám dáva možnosť začať odznova, s novými predsavzatiami, nádejami a cieľmi. Je to magické obdobie, ktoré má svoje kúzlo. Určite ho okolo seba cítite taktiež. Rozlúčka so sebou nesie istú zodpovednosť, mala by byť so cťou a plnou parádou. Poďakujme sa za to, čo nám život prináša a privítajme tých nasledujúcich 365 dní najlepšie ako vieme.

 

Silvestrovské outfity si rozdelíme do dvoch kategórii – tou prvou sú také, ktoré sa hodia na oslavy a party do spoločnosti. Patria medzi nich koktejlové šaty spolu so sukňami, topy a košele, lodičky a vysoké čižmy. Pokiaľ ste spoločenský človek, ktorý sa rád baví, určite vám už hlavou hmýria jednotlivé kúsky! Tie sú vhodné, keď vyrážate na oslavu do klubu, na večeru s priateľmi, alebo organizujete ľahko formálnu alebo tématickú udalosť priamo u vás doma. Užite si to vo veľkom štýle, je to predsa posledná párty tohto roku!

Šaty

Ako prvé sa samozrejme ponúkajú šaty. Môžeme zvoliť ako kratšie koktejlové, tak aj midi dĺžku alebo dokonca aj dlhé maxišaty až po zem! Ku krátkym si obujte vysoké čižmy nad kolená, ktoré tento rok zažili veľký módny comeback. K midi a dlhým šatám sú potom vhodné skôr lodičky, ktoré vám vykúzlia krásne nohy. S lodičkami sa pohrajte, kľudne si obujte extravagantné a odvážne kúsky! Podľa zložitosti a strihu šiat zvoľte vhodné doplnky a do ruky si vezmite malú listovú kabelku.

 

full_img_858979

Missguided – Šaty

full_img_824192

Vila – Šaty

full_img_763787

Solo Femme – Lodičky

full_img_839046

Mango – Kabelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukňa

Druhou silvestrovskou možnosťou je sukňa v kombinácii s topom alebo košeľou. Príde vám tento model ako príliš business, formálny respektíve pracovný look? V tom prípade je načase vyviesť vás z omylu! Sukňa by mala byť niečím zaujímavá. Buď strihom, materiálom alebo najrôznejšími aplikáciami. Aj keď si vezmete úzku čiernu sukňu s bielou košeľou a pery zvýraznite červeným rúžom, budete vyzerať naozaj neodolateľne!

 

full_img_856691

Answear – Košeľa

full_img_851013

Vero Moda – Sukňa

full_img_837763

Missguided – Sukňa

full_img_797984

Gino Rossi – Čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pánsky štýl 

Rozlúčte sa so starým rokom v pánskom štýle! Tým nemáme na mysli hrať poker a preberať šport, ale obliecť si pánske sako a nohavice, alebo napríklad overal. Tento štýl nie je pre každého, ale pokiaľ vám sadne, budete zmyselná a veľmi rafinovaná. Sako zvoľte čierne dlhšieho strihu, nohavice potom úzke čierne tzv. skinny jeans alebo džínsové, kľudne aj roztrhané. Na nohy si obujte lodičky, vytvoríte tak skvelý kontrast. Nezabudnite na rúž, dodá vám ženskosť a môžete si byť istá že muži z vás nespustia oči!

 

full_img_708739

Medicine – Sako

full_img_856767

Silvian Heach – Nohavice

full_img_837443

Simple – Overal

full_img_771295

Guess Jeans – Lodičky