KVETINOVÉ POTLAČE TÚTO JAR? LENKA MADLENOVÁ, www.thestylemon.com

09/04/18

Kvetinová potlač je jedným z mála trendov, ktoré z módy v podstate nikdy nevyšli. Do módy, obchodov a aj našich šatníkov sa dostávajú každoročne s menšími obmenami. Ako sa budú nosiť kvetinové potlače tento rok?

Na jeseň minulého roka obchody zaplavili módne kúsky v tzv. „Winter Flowers“ potlači. Boli to kvety na tmavom pozadí, ktoré sa nádherne vynímali na teplejších kúskoch. Tento rok to bude presný opak – v kurze budú jemné kvetinové vzory v pastelových alebo sýtejších farbách na svetlom alebo farebnom pozadí. Takéto svieže látky plné pestrofarebných kvetín priam kričia slnko, teplo a leto, no nie?

Kvetinový kostým

Ak by ste túto sezónu chceli investovať len do jedného trendového kvetinového kúsku, mal by to byť dámsky kostým. Je totiž nielen štýlový, ale aj univerzálny, keďže ho vynosíte na elegantný spôsob s lodičkami, listovou kabelkou a decentnou bižutériou na slávnostnejšie udalosti, ale aj na ležérnejší spôsob s teniskami a jednoduchým hladkým tričkom.

SIMPLE / VILA / VILA

Čím viac farbičiek, tým lepšie

Pripravte sa na to, že nadchádzajúca sezóna jar/leto bude plná sýtych a žiarivých farieb. A čím viac ich na seba oblečiete, tým lepšie! Nemusíte však dlho rozmýšľať nad outfitovou kombináciou, dobre sediace a farbami hýriace kvetinové šaty zožnú všetku slávu.

ANSWEAR / MANGO / VERO MODA / FEMI PLEASURE / MANGO

Kvetinové doplnky

Ak ste milovníčkou jednoduchosti a neutrálnych farieb, no napriek tomu by ste svoj jarný a letný šatník chceli okoreniť o kvetinový kúsok, postačí aj doplnok v podobe kvetinovej kabelky, topánok či šatky. Práve tie vkusne doplnia aj jednoduchý monochromatický outfit.

STEVE MADDEN / BIG STAR / FEMI PLEASURE / DESIGUAL

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear