LETNÝ ODKAZ PRE ŽENY – SWEET & SALTY, NOVÁ KOLEKCIA ZNAČKY ANSWEAR

Slnko, vietor, more a vy … Nechajte sa vtiahnuť do tejto romantickej predstavy s novou kolekciou značky ANSWEAR – SWEET & SALTY. A zároveň si pozrite, čo nájdete v našom módnom letnom bedekeri!

Hoci máme ešte len začiatok jari, mnohé, už akiste snívate o dovolenke, letnom vánku, vôni mora, slnku a sladkom ničnerobení. Ako odpoveď na tieto túžby k vám prichádza nová kolekcia od ANSWER – SWEET & SALTY, ktorá vám pomôže aspoň pomyselne sa presťahovať do prímorského letoviska.  Predstavíme vám trend dievčenského štýlu a vy si k tomu skúste precítiť atmosféru Provensálska.

Aká je kolekcia SWEET & SALTY?

Kolekcia SWEET & SALTY kombinuje romantizmus s dievčenským štýlom, práve vďaka vhodnému materiálu a dizajnu. Anglická čipkovaná výšivka sa prelína s jemnými módnymi námornými pruhmi. Nadchádzajúce leto sľubuje svieže a svetlé farby v palete prímorskej oblohy. Medzi novými kúskami značky ANSWEAR nájdete predovšetkým modrú a bielu vo všetkých odtieňoch a zároveň silné akcenty červenej, čiernej a žltej. V kolekcii prevládajú prírodné tkaniny, ako bavlna a viskóza, ktoré vám spríjemnia teplé letné dni.

SWEET & SALTY je predovšetkým jednoduchá neformálna móda s nádychom ženskosti. Ľahké košeľové šaty, tuniky, pohodlné chinos nohavice alebo dominujúce krátke puzdrové sukne  výrazne zdôrazňujúce siluetu. Spomínaná kolekcia sa samozrejme nezaobíde bez džínsových modelov vo všetkých nositeľných trendy podobách – šortky, sukne, saká i bundy sú univerzálne, a dodávajú každej dáme mladistvý pôvab i svieži look.

Pozrite sa na celú ponuku >>>