MANUÁL BALENIA DO LETNÉHO KUFRA PRE ŇU!

Toto je posledné zvonenie, a nielen to školské, ktoré vám pripomína, aby ste sa začali zodpovedne pripravovať na vytúženú dovolenku. Máte kufor zbalený? Že, nie?! V takom prípade sme pre vás pripravili návod, čo by ste si rozhodne mali vziať pre vaše letné ničnerobenie.

Bikiny nielen na pláž

Ak máte vo vašom dennom oddychovom rozvrhu  zapísané  opaľovanie sa,  plávanie a ležanie na pláži, v takom prípade vám nemusíme pripomínať, že plavky sú vašou alfou a omegou. Vziať si môžete jedny alebo ešte lepšie, dva kusy – všetko závisí od vás. Hitmi leta sú volány, neónové nápisy, logá a tropické motívy. Čím viac dizajnérskych kúskov oblečenia, tým lepšie, pretože ho môžete začleniť do svojich príležitostných outfitov.  Dajte si bikiny ako top, pod svetlú košeľu alebo blúzku. Jednodielny plavecký úbor  bude dobre fungovať ako zvršok, ak  si ho dáte spolu s džínsovými šortkami. Plusom takto vhodne zvoleného oblečenia, bude aj skutočnosť, že si ním ušetríte miesto v kufri.

ROXY / ELLESSE / TOMMY JEANS / JACQUELINE DE YONG / LEVI´S

 

Šľapky, tenisky a espadrily

Oblečenie už máte pripravené, teraz je čas na výber doplnkov. Začnime tým najdôležitejším. Bez pohodlnej obuvi zabudnite na úspešnú dovolenku! Pokiaľ plánujete voľné chodenie, voľbou číslo jedna budú pre vás žabky a sandále, ideálne na horúce dni. Upriamte pozornosť na minimalistické modely z kože na plochej podrážke – sú nielen pohodlné, ale aj neuveriteľne módne. Leto si samozrejme nevieme predstaviť bez plátenných espadriliek. Ak plánujete dlhé túry alebo prechádzky ( či už po pláži, po lúke, v uliciach mesta), budete potrebovať tenisky. Nebojte sa, že by ste si ich nevedeli skombinovať  s tým, čo máte v batožine –  teraz sa nosia k vzdušným sukniam, šatám, k drobnému vzoru, s nohavicami aj s overalom.

ANSWEAR / TAMARIS / ANSWEAR / KARL LAGERFELD / BALDOWSKI

Doplnky potrebné nielen na pláž

Je jasné, že keď si plánujete dovolenku, počítate s krásnymi dňami plnými slniečka. Vysoké teploty a horúce dni sú skôr isté, a preto si nezabudnite pribaliť potrebné pokrývky hlavy a slnečné okuliare (samozrejme, štýlové). Investujte teda do klobúka s rozsiahlou strieškou ktorá vám urobí dobrú službu nielen počas leňošenia, ale aj na vašich dovolenkových záberoch. Okuliare by mali byť zdobné : farebné, alebo by rámy mali mať netradičný  tvar, (napr. Srdce). Opäť návrat  k retru, ktorý je ešte stále na módnom vrchole. A ak sa na vás budú usmievať mraky, okuliare samozrejme ukryjete do  letnej tašky! Vychytávkou sú tie tkané, aj keď  modely s námorníckymi motívmi,  sa nám tiež dostali pod kožu.

ANSWEAR / CALVIN KLEIN / VOGUE / HAILY´S / ANSWEAR

TRIUMPH / MI-PAC / ANSWEAR / ANSWEAR / MEDICINE