MESTSKÁ DŽUNGĽA – VIETE AKO JU ŠTÝLOVO PREŽIŤ?

Ktorý z prívlastkov je vám v mestskej džungli blízky? Ste skôr predátorský  alebo ten nenápadný typ? Nahliadnite do nášho módneho manuálu, a osvojte si triky, aby ste nestratili stopu po módnych bulvároch veľkomesta.

Mrakodrapy, betón navôkol, množstvo ulíc, ale i slepé uličky. Stavebná geometria, komplexná infraštruktúra, dominantná sivá, a predovšetkým labyrint tvorený stenami, chodníkmi či podzemnými chodbami – vitajte v mestské džungli . Nezáleží pritom, či cítite pulzujúci rytmus mesta  ako farebný vták, alebo manifestujete dokonalou kamuflážou splynutie s davom. Podstatné je, aby ste sa stále dobre cítili. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, budete víťazom. Ide o pocit pohody, neobyčajnej módy a vysokej kvality.

Prebudíme vo vás predátora?

Ako môžete ukázať okoliu svoju dravú tvár najjednoduchším spôsobom? Samozrejme,  prostredníctvom zvieracích potlačí, ktoré na nás útočia ako najhorúcejší trend letnej sezóny. Na vrchole sú nielen motýlie vzory, ale aj tigrie alebo zebrie pruhy, a taktiež aj neprekonateľná hadinka. Neobmedzujte sa pritom  len na doplnky, zvieracie motívy vyzerajú skvele i na oblečení, a rovnako tak, môžete zaujať i lookom od hlavy po päty v jednom vzore.

KOŠEĽA / SANDÁLE / TOP / ŠATY / SUKŇA

Ako otočiť svoj mestský vzhľad?

Čo vám, okrem zvieracej potlače pomôže prežiť v mestskej džungli? Na prvom mieste sú to, módne doplnky. Pohybujeme sa v oblasti prírodných materiálov, takže všetky pletené a prútené tašky budú správnou voľbou,  počas prichádzajúcich slnečných dní. Na druhom mieste, je to dôraz kladený na kožu a semiš, a to najmä v teplých odtieňoch hnedej, červenej, karmínovej i horčicovej – nebojte sa preto oživiť svoj vzhľad.

KABELKA/ KABELKA / SANDÁLE / ŠĽAPKY / KABELKA

Alebo uprednostníte mestskú kamufláž?

Nie ste stvorený pre excentrické zvieracie vzory? Nepáčia sa vám ani intenzívne farby? V takom prípade potrebujete doslova splynúť s mestskou krajinou! Farebné variácie na túto tému sa pohybujú v rozmedzí odtieňov béžovej, sivej, čiernej, bielej a hnedej. Voľné tričká z prírodných tkanín, šaty s volánmi, nohavice chinos a vzdušné košele vám pomôžu počas vyčerpávajúcich horúčav. A čo viac, tieto kúsky nevyzerajú vôbec zle, a váš štýl, môže z toho len získať!

TOP / TOP / ŠATY / ŠATY / NOHAVICE

Pozrite sa na celú ponuku >>>