Módny hit: Zamat

velvet

Príjemný ako na pohľad, tak na dotyk. Reč je o zamate, ktorý sa pridáva k ďalším módnym návratom. Od jeho posledného výskytu uplynulo už dlhých tridsať rokov, a tak nie je divu, že sa vrátil v najväčšej paráde ! Zamat je špecifická látka, ktorej vlas presahuje a tvorí tak plyšový vzhľad. Nielenže vyzerá veľmi elegantne, sofistikovane a luxusne, je taktiež veľmi pohodlný a príjemný.

 

Zamat ovládol všetky možné časti šatníkov, od topov cez saká, bombery, šaty až po topánky. U zamatového topu sa môžeme vyhrať s materiálmi – dá sa kombinovať s krajkou , koženkou alebo kožou. Skvelé sú kúsky, ktorá sa už samé o sebe skladajú z viac tkanín.

Vrcholom luxusu a elegancie je zamatové sako. Zvoľte čiernu farbu, ktorá je univerzálne kombinovateľná a premeňte tak sako na pomyselnú čerešničku na torte každého outfitu.

Zamat na šatách evokuje doby dávno minulé, preto sa v nich budete cítiť výnimočne a vážene. Spojte ich ešte s ďalším trendom –  rolákom, a užite si tak chick jeseň. Zamat nielenže skvele vyzerá, naviac vás aj zahreje!

 

full_img_769320

Vero Moda – Šaty

full_img_810648

Vero Moda – Šaty

full_img_769324

Vero Moda – Šaty

full_img_824794

Vila – Top

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Končíme topánkami v zamatovom prevedení. Plyšové kozačky nad kolená kombinujte ako s nohavicami, tak so sukňami. Dodajú vám nádych luxusu a vaše okolie tak utvrdíte v presvedčení, že ste módna diva !

 

full_img_777480

Blink – Čižmy

full_img_796505

Big Star – Vysoké čižmy

full_img_798158

Big Star – Vysoké čižmy

full_img_777495

Blink – Lodičky