NAJLEPŠIE OBLEČENIE A DOPLNKY, S KTORÝMI BUDETE CHCIEŤ ŠPORTOVAŤ!

Prichádza jar, a my sa vám postaráme o vašu formu! Pozrite sa na najvychytenejšie športové oblečenie a doplnky, ktoré vás priam budú pobádať, aby ste sa začali hýbať!

Zo zimného spánku sa už prebúdzate, a vaše telo vám jemne naznačuje, aby ste mu dali zabrať. Napokon, blíži sa bikinová sezóna! Ale ešte predtým ako vykročíte do posilňovne, skočíte do bazéna alebo si nájdete aktivitu na čerstvom vzduchu, pozrite si dôkladne vaše športové vybavenie, ktoré potrebujete. Športová obuv a oblečenie by mali byť v prvom rade pohodlné – ale predsa len sa vám bude lepšie dávať do tela, vo farebnom tope či teplákoch, ktoré idú ruka v ruke s najnovšími trendmi. Čo sa teraz nosí v športovom svete, čo je in a cool, si môžete pozrieť v našom športovom fashion manuále!

Logo pre dobrý štart

Logománia opantala móla i ulice, a tento prvok nechýba ani na športovej móde. Výrazné nápisy značiek sa perfektne hodia práve na minimalistické, jednoduché oblečenie ako sú legíny, topy, tričká. A keď si ešte k tomu zvolíte červenú alebo kobaltovo modrú farbu, okamžite si podmaníte okolie v telocvični.

PUMA / NIKE / TOMMY HILFIGER / REEBOK / FILA

 Sila kvetov

V prípade, že ste neprepadli logománii, a chcete počas vášho tréningu vyniknúť, stavte na kvety! Hoci sa zdá, že ide o extravagantnú kombináciu, výsledok sa ukáže ako výnimočný a predovšetkým módny. Kvetinové potlače sa aj v tejto sezóne opäť vracajú, a to s dvojnásobnou silou. Tričká, šortky, mikiny i legíny s farebným, floristickým alebo tropickým motívom vás ešte viac povzbudia k fyzickej aktivite.

 

NIKE / ADIDAS ORIGINALSADIDAS ORIGINALS / NIKE / NIKE

Zabalená športová taška

Musíte zabaliť všetko, čo potrebujete na tréning, cvičenie, či inú aktivitu. Ak vás doterajšie športové tašky neoslovili, vyskúšajte práve teraz, tie najlepšie modely sezóny. Kabele s rozkvitnutými lúkami plných kvetov, ktoré oživujú ležérny vzhľad alebo futuristické valcové tašky – hit medzi trendsettermi. Ak uprednostňujete batoh, nezabudnite si vybrať model s  intenzívnou farbou, ušitý z odolnej a metalickej látky.

FILA / TOMMY JEANS / ADIDAS ORIGINALS / NIKE / CALVIN KLEIN JEANS

Topánky na medailu/ Medailové topánky

Najmodernejšie športové topánky pripomínajú známe modely z módnych mól. Masívne podrážky, neónové farby a tvary typické pre obuv z 80. a 90. rokov sú na vrchole. Ďalším hitom je horná ponožka, vďaka ktorej topánky dokonale držia na nohe –  riešenie, ktoré je nielen módne, ale aj veľmi pohodlné. Tak, je len na vás, ktorú športovú vychytávku si do svojho šatníka zadovážite, a s čím vytvoríte vaše nové rekordy?

PUMA / TOMMY JEANS / PUMA / TOMMY HILFIGER / FILA

Pozrite sa na celú ponuku >>>