NAJKRAJŠIE KVETINOVÉ KÚSKY NA JESEŇ – THEBLONDZEBRAS.COM

17/09/18

Kto povedal, že kvety patria iba jari a letu? Ja si myslím, že milované rozkvitnuté kúsky by nám mali robiť radosť po celý rok!

Na jar sú kvety trochu zabehaným klišé, ktoré však stále zbožňujeme. V lete nás kvety obklopujú z každej strany, no keď ku koncu leta záhony začnú vyzerať smutnejšie a príroda sa sfarbí do teplých farieb, kvety nám zrazu aj trochu chýbajú. Prečo si to nevynahradiť v šatníku? Bohémske, romantické aj moderné kvetinové vzory sú stálicou, ktorú z trendov len tak niečo nevytlačí a neexistuje veľa vecí, ktoré vám v sychravejších jesenných ránach spravia takú dobrú náladu. Vymeňte svetlé, pastelové farby za dramatickejšie tmavšie odtiene a vaša jesenná výbava je pripravená.

Blúzky

Ak ste pri vzoroch ešte opatrnejšie, blúzky sú výborným prvým krokom k spestreniu vášho každodenného šatníka. Nie je nič jednoduchšie, ako vymeniť svoju starú dobrú bielu či modrú košeľu za romantickú kvetinovú blúzku a vyraziť do práce. Verte mi, že krásnym vzorovaným kúskom rozžiarite nielen svoju kanceláriu, ale aj svoj pracovný deň. V jesennej ponuke nájdete bohatý výber tmavších bohatších farieb, ale i odľahčený vyšívaný tyl či romantické volány.

ANSWEAR / LEVI´S / ANSWEAR / ANSWEAR

Šaty

Krátke, dlhé, s malými kvietkami i výraznými ružami, v retro štýle ako po mame i s moderným asymetrickým strihom. Kvetinové šaty sú módny evergreen, ktorý na jeseň pôsobí ešte sviežejšie ako v lete. Nájdite si originálny kúsok na zapínanie či s opaskom, doplňte svoje šaty jedinečným klobúkom či krásnou kabelkou, oblečte si ich na teplé pančušky alebo pohodlné rifle. No hlavne, buďte hrdinkami svojho vlastného romantického príbehu.

HAILY´S / MEDICINE / ANSWEAR / MANGO

Topánky a doplnky

Niekedy však stačí naozaj málo, aby ste zo svojho bežného outfitu vyrobili niečo výnimočné. Neprehliadnuteľné vzorované čižmy, úžasná kabelka, ktorá bude priťahovať zrak všetkých okoloidúcich či jemný doplnok v podobe romantických kvietkovaných náušníc. Nie vždy sú potrebné veľké gestá, aby ste zanechali veľký dojem. Niekedy úplne postačia tie správne detaily.

STEVE MADDEN / DR MARTENS / PEPE JEANS / MANGO

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear