Nespútanosť v srdci?

S letom je spájaná  sezóna festivalov i tajných túžob po dobrodružstve. Ak máte horúce srdce, precíťte s ANSWEAR divokosť v srdci!

Teplejšie dni si priam vyžadujú, aby ste sa presunuli do neznáma. Obklopte sa správnymi priateľmi, skočte do auta a vyrazte za krásami neznámeho. Kam? Nechajte sa viesť vašim srdcom. Možno vás láka rozsiahla divočina, diaľnica uprostred ničoho, alebo festival pod holým nebom … Môžete byť tým, kým chcete. Buďte pri tom však v pohode, a užívajte si svoju slobodu.

Divočina v srdci = nespútaný styling

Ako najlepšie môžete demonštrovať svoju slobodu a pocit pohodlia? Samozrejme, prostredníctvom oblečenia! Malo by byť pohodlné,  voľné, a bez akýchkoľvek konvencií. Tak vhupnite do šortiek, natiahnite si top alebo vzdušné bavlnené tričko. A, nebojte sa odhaliť aj trochu tela, ak sa vám to páči. Obujte si rebelské topánky alá – pevné martensky, ktoré prežijú množstvo kilometrov a budú vám nenahraditeľné aj počas rockového pogo. Ak rozmýšľate nad vhodným doplnkom, tak čiapka, slnečné okuliare chrániace pred slnkom  a priestranný batoh alebo taška vám doprajú, aby ste si začali užívať život aj s minimalizmom. Takže si vezmite len tie potrebné veci, ktoré vám postačia na letné dobrodružstvo.

GUESS JEANS / REVIEW / DR. MARTENS / MEDICINE / WRANGLER

ONLY & SONS / DR. MARTENS / VANS / MEDICINE / RAY BAN

Symbol slobody?

No, predsa denim! Silný, expresívny a veľmi osobitý. Predtým ho nosili ako pracovné montérky zlatokopovia, keď išli hľadať zlato. Dnes ho môžete nosiť prakticky kdekoľvek. Džínsovina znesie totiž všetko – prach z dlhej cesty, slzy od šťastia, či chvíľkovej beznádeje. Váš dobrý imidž závisí aj od ich vzhľadu – čím staršie a viac opotrebované, tým sú noblesnejšie, a dotvárajú váš charakter. Rifle, over size bundy, rozstrapkané šortky alebo voľné tričko – koľko ľudí, toľko chutí. Zdôraznite svoju osobnosť aj povestnou potlačou, či umeleckými aplikáciami, ktoré budú presne definovať váš štýl a prezentovať okoliu vaše životné ciele.

ANSWEAR / ANSWEAR / SILVIAN HEACH / TOMMY JEANS / VILA

GUESS JEANS / DIESEL / LEVI´S / MEDICINE / LEVI´S

Pozrite sa na celú ponuku >>>