NIELEN S MÓDNYMI VÝSTRELKAMI SA DÁ DOBRE VYZERAŤ! – DOMINIKA / DEZIRE.EU

Jarné módne výstrelky sú niektoré síce pekné, no ako to už my ženy poznáme, nepristanú  každej z nás rovnako. Často treba myslieť nielen na postavu, ale aj na vek či sezónnosť. V časopisoch a na internete nás často presviedčajú o kúpe rôznych kúskov a my sa bohužiaľ neraz necháme ,,strhnúť prúdom“. Bolo by dobré uvedomiť si, že nielen s módnymi výstrelkami môžeme dobre vyzerať. A práve z tohto dôvodu som sa rozhodla napísať dnešný článok.

Je veľmi veľa pekných jarných kúskov, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a môže si ich dovoliť väčšina z nás. V dnešnom článku vám teda nielenže zhrniem  niektoré z nich, ale ponúknem aj zopár inšpirácií a odkazov, kde k týmto kúskom môžete prísť.

Svetrík jarných farieb – nechajte už všetky tie svetre a pulóvre tmavších farieb zo zimného obdobia ležať v skrini. Jar prebúdza v nás všetko to pozitívne a energizujúce … Dajte jej príležitosť napríklad v podobe takéhoto svetríka. Tak ako ja oceníte ho najmä počas chladnejších jarných dní …

MEDICINE / ANSWEAR / ANSWEAR / ANSWEAR

Na jarnú prechádzku menšia kabelka sviežej farby – nemáte chuť sa fintiť, no zároveň nechcete pôsobiť ako úplný ,,odpadlík“? K tomu, čo bežne nosíte, zvoľte kabelku pestrejšej farby. Vynikne práve tak ako má, nič nebude prehnané a vy sa budete cítiť komfortne.

PARFOIS / CALVIN KLEIN / PINKO / PINKO

Blúzka s kvetovaným vzorom – ak rady nosíte rifle, no nemáte čas každé ráno premýšľať nad tým, čo k nim, stavte na rôznorodosť a pestrosť blúzok. Tie často ,,hovoria samé za seba“. Ostatné doladíte podľa potreby a vy nemusíte toľko premýšľať ako outfit oživiť.

PEPE JEANS / ANSWEAR / DESIGUAL / MANGO

Je hlúposť kupovať si nejaký módny výstrelok len preto, že je teraz moderný. Neskôr by nám len zaberal miesto v skrini. Je lepšie pozerať sa po univerzálnych kúskoch, o ktorých vieme, že ich využijeme aj budúci rok. Oveľa viac ako za každú cenu kopírovať módne trendy, je cítiť sa dobre v tom, čo nosíme. Cítite to dnes na nohavice a ničím nezaujímavú blúzku? Choďte do toho. Pamätajte, že viac ako oblečením zapôsobíte na druhých vyžarovaním, ktoré z vás ide. Vsaďte na to, v čom sa cítite dobre bez ohľadu na módne trendy.