Obujte sa do zimy!

fashionhippieloves_paterson-lo

Je načase odložiť jesenné, platené modely a tenisky a obuť poriadne zimné topánky! Ideálne také, ktoré budú dostatočne teplé, aby sme v nich prežili takmer arktické teploty. Rozhodne by mali mať protišmykovú podrážku, pretože nie je nič horšie ako zažiť prvý pád hneď ráno pred domom. A posledné kritérium je ich výdrž a životnosť – do zimných topánok väčšinou investujeme najviac, preto by nám mali vydržať aj niekoľko sezón!

 

Spomienka na jeseň – kotníkové topánky. Aj tie sa dajú využiť aj v chladnejších dňoch, stačí siahnuť po takých, ktoré sú zateplené alebo ešte lepšie – majú vo vnútri kožuštek. Najlepším materiálom do zimy je koža, izoluje najlepšie zo všetkých. Osvedčená je lakovaná, aj na údržbu je veľmi praktická. Podpätok voľte s rozvahou a s ohľadom na namrznuté chodníky. Našim tipom sú kotníkové topánky s nízkym podpätkom v pánskom štýle, dodajú vám šmrnc a sú veľmi pohodlné.

 

http://answear.cz/p/kotnikove-boty-2715-k.html

Členkové čižmy

full_img_800370

Členkové čižmy

full_img_819059

Členkové čižmy

full_img_821197

Členkové čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snehule nepochybne už len asociujú teplo a pohodlie. Pokiaľ sa na ulici rozhliadneme, určite ich pár zaznamenáte. Ony už totiž dávno nepatria len do hôr, ale stali sa súčasťou všedných zimných dní. Snehule vyzerajú skvelo ako s kabátom, tak s perovou bundou. Nie je to zrovna obuv, v ktorej vyrazíte na vianočný večierok, rovnako si ale svoje čestné miesto v šatníku vedia obhájiť!

 

full_img_838979

Snehule

full_img_851552

Snehule

full_img_851750

Snehule

full_img_853860

Snehule

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posledné sú čižmy, obľúbenkyne každej ženy. Tento rok sú trendy vysoké nad kolená, ktoré veľmi pasujú dlhým nohám. Rovnako ako u kotníkových topánok sa vyplatí investovať do kvality a vybrať si kožené. Klasické čierne nikdy nesklamú, predsa len môžete trochu experimentovať a vybrať si zo širokej škály tlmených farieb. Skvele budú vyzerať tmavo modré alebo odtiene hnedej.

 

full_img_798093

Vysoké čižmy

full_img_800337

Vysoké čižmy

full_img_814039

Vysoké čižmy

full_img_827298

Vysoké čižmy