Outdoor v každom počasí – spoznaj ponuku značky Columbia

Zbožňuješ šport na čerstvom vzduchu a extrémne podmienky? Hor sa za dobrodružstvom a pozri sa aké oblečenie a doplnky sa Ti zídu v náročných podmienkách!

Horské masívy, morské vlny, zelené lesy, náročné trasy a predovšetkým nezabudnuteľné príhody – to je outdoor niekoľkými slovami. Športy z tejto kategórie prinášajú nezabudnuteľné spomienky, ale na druhej strane sú náročné. Zvlášť čo sa týka oblečenia a výbavy. Nikto sa nechce premočiť, spáliť na slnku či mať vysušenú pokožku od vetra. Nikto tiež nechce riskovať úraz alebo odreniny kvôli nevhodným a nepohodlným topánkam. Na pomoc prichádza Columbia, ktorá už 70 rokov produkuje outdoorové oblečenie chrániace pred dažďom, mrazom, úpalmi a vetrom.

Technológie v službách športu

Niekoľko desiatok rokov skúseností tejto značky sa pretavilo v zrod oblečenia, ktoré sa prispôsobí aj najextrémnejším podmienkám v každom ročnom období. Špeciálne membrány, moderné, vzdušné a vodeodolné látky a k tomu technológie, ktoré eliminujú počet švov, to všetko prispieva k tomu, že oblečenie značky Columbia si poradí v každej situácii. Chráni pred chladom, dodáva pohodlie počas horúcich dní, nepremáka, rýchlo sa prispôsobí postave. Takže ak sa chystáš intenzívne cestovať, lyžovať, bicyklovať, liezť, plachtiť alebo rybárčiť, profesionálny odev je stvorený práve pre Teba.

Outdoorové dobdrodružstvá so značkou Columbia

Návrhari zo značky Columbia presne vedia čo robia – veď sami sú milovníkmi športu na čerstvom vzduchu. A to naozaj všelijakých! V ponuke značky Columbia nájdeme oblečenie, topánky a doplnky prispôsobené rôznorodým potrebám fyzicky aktívnych ľudí. Solídne vetrovky, ktoré chránia pred dažďom a vetrom, teplé mikiny, ultra vzdušné tričká a kraťasy, ktoré pomôžu vydržať aj v najhorúcejších dňoch, stabilné topánky ideálne na horské trasy… A to všetko je obohatené o doplnky, také ako šiltovky a ruksaky, do ktorých bez problémov zmestíš celú svoju výbavu aj na niekoľko dní. Tak čo, ste pripravení na športové dobrodružstvo?

Vyhraj lifestylové oblečenie od Columbia – pozri na akciu #SportIsTheAnswear  >>>>