Plavková promenáda na MISS Slovensko 2020

31/08/20

Bol to večer plný napätia, nepredvídateľných zvratov, ale aj víťazného konca.

O striebornú korunku novej kráľovnej krásy bojovalo celkovo dvanásť nádherných finalistiek, ktoré vybrali na semifinálovom kole už koncom  januára. Nikto však nečakal, aký priebeh budú mať nasledujúce nielen dni, ale až mesiace. Samotné finále sa malo pôvodne konať koncom apríla 2020, ale keďže na svete vypukla pandémia, všetko sa muselo preložiť na neurčito. Po mnohých peripetiách, sa napokon 14.8.2020, konal finálový večer v priamom televíznom prenose, avšak po prvýkrát počas histórie, bez diváckej podpory.

Krása, šarm, dôvtip a prirodzená inteligencia boli pre dievčatá veľkými devízami v boji o korunku. A keď dámy vpluli na javisko v kúskoch, ktoré sú najviac divácky očakávané, porota už pomaly priraďovala k menám umiestnenia. Plavky, totiž, boli, sú aj budú významným kritériom výberu hlavnej MISS. Stylista Alex Lindov si dal záležať, aby sa siluety dievčat vo vybraných strihoch a čierno, bielych variáciách vskutku dobre vynímali. Či už to bola asymetria, grafické detaily, kovové doplnky alebo jednostranné prieramky, každý detail podtrhol štíhle telá tých, ktoré prišli do ringu bojovať o korunku.

Leto je v stále v plnom prúde, preto sme neváhali pre vás milé naše fanúšičky pripraviť aj pre ďaľšie dni oddychu a pekných dní, niekoľko inpširácií nielen z plavkového výberu, čo mali finalistky počas večera na sebe, ale aj zopár potrebných doplnkov jako sú klobúky, okuliare, osúšky a samozrejme, neprehliadnuteľné márnivosti v podobe náušníc či náhrdelníkov.

POLO RALPH LAUREN  / MICHAEL KORS / MICHAEL KORS

MICHAEL KORS / BANANA MOON / MICHAEL KORS

MANGO / MANGO / GUESS JEANS

MEDICINE / MEDICINE / PARFOIS

 

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear