Po boku amerického prezidenta

ivanka-trump-b-800

Stáť po boku prezidenta je neľahká úloha, a nie to ešte krajiny akou je USA. Taká rola vyžaduje nielen odvahu, sebavedomie a ostré lakte, ale predovšetkým trpezlivosť a toleranciu. Na túto pozíciu sa pred nedávnom dostali dve ostro sledované ženy, Ivanka a Melanie Trump. Obe stoja za najdiskutovanejším mužom posledných mesiacov, reprezentujú ho a svojim šarmom mu pripravujú pôdu. Reč  je o Melanii Trump, manželke súčasného amerického prezidenta, a jeho dcére Ivanke Trump, ktorá ma napoly české korene.

 

Melania Trump je slovinsko-americká modelka, návrhárka šperkov a hodiniek. Po zanechaní štúdia na vysokej škole pracovala Melanie ako modelka pre veľké módne domy v Miláne a Paríži, roku 1996 opustila európsky kontinent a presťahovala sa do USA. Jej vzťah s Donaldom Trumpom začal byť verejne

známy v roku 1999, vydala sa za neho o 6 rokov neskôr. Na jej svadbe bola napríklad aj Trumpova volebná sokyňa Hillary Clintonová so svojim manželom Billom Clintonom. Rolu prvej dámy USA prijala 20.1.2017 pri inaugurácii jej muža, je aktuálne druhá z prvých dám, ktorá sa narodila mimo americký kontinent. Prvý krát tak rodným jazykom prvej dámy nie je angličtina a prvenstvo jej patrí taktiež v počte ovládaných jazykov, Melania hovorí plynule hneď šiestimi.

 

Melania Trump

full_img_875410

Missguided – Šaty

large_img_837308

Simple – Prstienok

full_img_818428

Bayla – Lodičky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Melaniin šatník tvoria prevažne šaty a kostýmy, ktoré podtrhnú kúzlo prvej dámy. Necháva rafinovane vyniknúť svoje prednosti, ale aj napriek tomu je vždy elegantná – vie, ako tieto dve kritéria skvele vybalancovať. Jej modely sú čisté a nadčasové, veľmi vkusné a viac než vhodné jej postaveniu.

 

ce8e4115-da50-48f3-a7f7-9f709523245e

Melania Trump

full_img_832795

Simple – Kabát

full_img_815077

Silvian Heach – Top

full_img_891643

Silvian Heach – Nohavice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivanka Trump je americká podnikateľka a modelka. Aj napriek českým koreňom – jej matka je Češka Ivana Trump, z jazyka ovláda len základy. Spolu s jej bratmi pôsobí na pozícii výkonnej riaditeľky Trump Organization, ktorú vybudoval jej otec Donald Trump. Podieľala sa taktiež na organizácii jeho nedávnej prezidentskej kampani. Ivanka vyštudovala ekonómiu a vydala sa za majiteľa The New York Observer Jareda Kushnera, kvôli ktorému konvertovala k judaismu a má s nim tri deti, dvoch synov a jednu dcéru.

Ivanka je nádherná žena, ktorá je vždy do posledného detailu zladená a upravená. Pri každej príležitosti je za dámu, pôsobí sofistikovane a na úrovni. Stala sa inšpiráciou pre nejednu ženu a svoj život so svetom zdieľa prostredníctvom lifestylového blogu ivankatrump.com

Ivanka sa oblieka veľmi klasicky, žensky a zároveň trendy. Nebojí sa farieb, v oboch prípadoch kombinuje žiarivé a výrazné vrchy, ktoré z nej robia kráľovnú štýlu. Zamerajte sa rovnako ako ona na jeden kúsok, na ktorom postavíte celý outfit. Zvlášť modrá farba krásne vyznie na Ivankinej porcelánovej pleti.

 

Ivanka-Trump-street-style-charlotte3

Ivanka Trump

full_img_809606

Mango – Šaty

full_img_802595

Simple – Kabát

full_img_771206

Guess Jeans – Lodičky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V druhom prípade Ivanka zvolila ako stavebný kameň ružové sako, ktoré doplnila tmavým overalom a svetlými lodičkami. Neprispôsobte sa šedivosti v našich uliciach a rozbite ju výraznými prvkami. Zlepšíte tak náladu nielen sebe, ale aj ostatným okolo vás.

 

Ivanka Trump

full_img_723603

Answear – Sako

full_img_837443

Simple – Overal

full_img_895641

Guess Jeans – Lodičky