PODĽAHNITE TÚTO JAR TENISKOVÉMU OŠIAĽU! – Lenka / The Stylemon

Biele tenisky sú v šatníku každej ženy niečo ako malé čierne. Nič nimi nepokazíte, pristanú každej z nás, z módy asi nikdy nevyjdú a hodia sa na veľké množstvo príležitostí. Nemusíte sa báť mixovať ich na rôzne spôsoby – túto jar si ich pokojne zoberte k trendovému farebnému kostýmu či k šatám. Alebo aj k štýlovému neónovému oblečeniu, ktoré momentálne zaplavuje všetky obchody a bielymi teniskami celkový outfit s takouto výraznou farbou dovediete do dokonalosti.

Praktické slip on tenisky

Takéto tenisky spoznáte veľmi ľahko! Nemajú totiž šnúrky a pohodlne si ich rýchlo nazujete – ideálne počas každého rána, kedy sa ponáhľate do práce! Práve ich hladký povrch bez šnurovania vám dovoľuje nosiť ich aj k elegantnejšiemu oblečeniu. Ak zvolíte práve biely model, verte, že ich vynosíte do zodratia!

CHEBELLO / G-STAR RAW / BIG STAR / LACOSTE

Športové nielen na športovanie

Už dávno neplatí, že tenisky platia len do posilňovne. V poslednej dobe sa masívne rozmohol trend kombinovania tenisiek výsostne určených na šport aj k veciam na bežné nosenie alebo dokonca k elegantnejším kúskom. My blogerky máme biele športové tenisky mimoriadne v láske! O tom, ako ich kombinovať, sa môžete inšpirovať u nejednej z nás.

ADIDAS ORIGINALS / BIG STAR / TALLY WEIJL / NIKE SPORTSWEAR

So zaujímavým detailom

Biele tenisky rozhodne nie sú nudné! Pozrite sa napríklad na tieto krásne vyšperkované kúsky, ktoré som na Answear pre vás našla. K takýmto pokladom so zaujímavými a originálnymi detailmi vám k zaujímavému outfitu toho už naozaj veľa netreba. Postačia len rifle, jednoduché tričko a tenisky zožnú všetku slávu. Odvážili by ste sa aj na takéto bláznivé modely?

STEVE MADDEN / MARCO TOZZI / ADIDAS ORIGINALS / KARL LAGERFELD