Pohodlný ruksak: Módny doplnok, ktorý vám uľahčí život, www.emporiumbrands.com

Ruksak sa stal obľúbeným módnym doplnkom najmä preto, že nám umožňuje voľnosť rúk a nezaťažuje chrbticu na jednej strane ako kabelka. Ruksak je však nielen pohodlný, ale aj štýlový módny doplnok. Aktuálne sa okrem farieb tiež nosia rôzne vzory.

 

 

 

 

Hurá farby

Hoci je zima, určite si zadovážte výrazný, farebný ruksak. Odvážnejšie dámy môžu staviť na neónové odtiene ružovej, či žltej. Populárna je tiež vínovo červená a pastelovo ružová. Nepohrdnite tiež sýto červenou farbou. Napríklad taký zamatový ruksak v trendy červenej je doslova výhrou sezóny.

 

                                          1.Desigual       2.Steve Madden     3.Love Moschino

 

 

Vzory

Vzory sú ďalšou kapitolou v epizóde módneho doplnku s názvom ruksak. Môžu byť na športovejších ruksakoch z látkových materiálov, ale tiež na elegantnejších koženkových. Vyberajte buď vzory inšpirované tradičnými etno potlačmi, alebo napríklad aj ruksaky posiate kvetmi.

                                                       1.Love Moschino      2.Superdry      3.Roxy

 

Kožušina

Kožušinky sú trendy nielen na kabátoch, bundách, či vestách, ale tiež na ruksakoch. Kožušinový ruksak dodá nejednej zimnej bunde, či kabátu potrebný šmrnc.

                                                                  1.Answear         2.Break & Walk

 

Čierna

V neposlednom rade je to práve čierny ruksak, ktorý zostane vo vašom šatníku najdlhšie. Rovnako ako iné doplnky v tejto neutrálnej farbe, skombinujete čierny ruksak hravo s čímkoľvek z vášho jesenného, či zimného šatníka.

                                                 1.Tommy Hilfiger     2.Mango     3.Calvin Klein