PRI ŠPORTE NIELEN POHODLNE, ALE AJ ŠTÝLOVO – DOMINIKA, BLOG.DEZIRE.EU

Fotografka: Patrícia Macová

 

Aby sme odviedli dobrý výkon musíme sa pri športe cítiť dobre a pohodlne. ,,Čerešničkou na torte“ však je, ak pri ňom ešte aj dobre vyzeráme. Návod ako nato ako aj ďalšie dobré tipy sa dozviete v tomto článku.

Športové oblečenie, ktoré motivuje – občas to chce trochu premáhania sa pri cvičení či behu, no ak si kúpite pekné športové oblečenie, ktoré sa vám bude páčiť, budete to cítiť ako záväzok (keď už ste aj peniaze na jeho kúpu vynaložili) a skôr na trať vybehnete ako keby ho nemáte.

So štýlom opatrne – Ak nechcete svojím outfitom príliš pútať pozornosť, urobte  to ako ja a zaobstarajte si len jeden výrazný prvok. Ja som tak urobila v podobe fialových tenisiek New Balance z Answear. Sú ľahučké a pri behu ich na nohách ani necítim.

O číslo chudšia už na začiatku? Dá sa. – Aj by ste si kúpili pekné športové oblečenie, no zdá sa vám, že v tých šedých tak akurát vyniknú vaše nedostatky? Nevzdávajte to! Kúpte si ich v čiernej farbe, o ktorej je známe, že zužuje. Prihliadajte aj nato, aby boli z elastického materiálu, ktorý vás stiahne ešte viac a vy sa tak budete cítiť chudšie už na začiatku. Celkom príjemná motivácia nie? Aby ste nemuseli hľadať, nižšie v článku prikladám rôzne tipy, od ktorých by ste sa pri výbere mohli odraziť.

Mastné vlasy či nenamaľovaná? Nevadí! –  To, že pri športe by sme mali byť odlíčené, hádam ani netreba spomínať. No predsa sa nájdu také, ktoré to bez líčidiel ťažko znášajú. Ako si s tým poradiť? Stačí ak siahnete po štýlových slnečných okuliaroch a problém máte hneď vyriešený. Ja takto fungujem s týmito pilotkami z Answear. Nenarušujú celkový športový look práve naopak príjemne ho dotvárajú. V prípade, že máte mastné vlasy, zviažte si ich jednoducho do copu,  zvoľte štýlovú šiltovku a môžete vyraziť.

NIKE / ADIDAS PERFORMANCE / NIKE SPORTSWEAR / ADIDAS PERFORMANCE / ADIDAS PERFORMANCE

NEW BALANCE / ADIDAS ORIGINALS / NIKE SPORTSWEAR / NEW BALANCE / ADIDAS PERFORMANCE