PRUHY SA VRÁTILI NA MÓDNU SCÉNU

05/04/18

Vzdajte hold návratu pruhov a nechajte sa inšpirovať jedným z najväčších trendov sezóny SS18.

Pruhy prichádzajú a odchádzajú. Je teda dobré, aby ste tento nadčasový dizajn mali vo svojom šatníku, či už v podobe trička, saka alebo pruhovaných šiat.  Pokiaľ klasický dizajn doladíte štýlovými doplnkami, váš outfit nadobudne prímorský a veľmi obľúbený marina štýl.

V tejto sezóne je navyše všetko povolené. Pruhy sa objavili vo vertikálnej, horizontálnej i diagonálnej verzii. Vo všetkých farebných odtieňoch. A ich vládu ste mohli sledovať na módnych týždňoch po celom svete.

Pruhované štylizácie navrhli dizajnéri ako Phillip Lim, Balmain, Fendi, Diane von Fusenberg aj Carolina Herrera, ktorí  vás do pruhov odeli od hlavy až po päty. Keď k tomu pridáte pastelové odtiene, vyjde z toho skvelé ležérne oblečenie na horúce letné dni.

V lete sa tiež pripravte na koncept mixovania, pričom sme sa inšpirovali prehliadkou Louisa Vuittona.  Nebál sa spájať pruhy v rôznych dĺžkach, farbách i tvaroch .

Pruhy tiež dobre ladia aj s inými vzormi ako sú napríklad kvety alebo geometrické vzory. Práve odvážna kombinácia štýlov je najnovším spôsobom, ako zabudovať pruhy a prúžky do vášho šatníka.

A dobrou správou pre nežné stvorenia je, že oblečenie so zvislými pruhmi navyše opticky predlžuje a zjemňuje postavu, takže  budú vhodné pre dámy, ktoré chcú opticky pridať niekoľko centimetrov. Treba však byť opatrným pri horizontálnych pruhoch, ktoré  poskytujú opačný efekt. Keďže pridávajú na objeme, je potrebné dbať na to, aby  ste si v takomto kúsku nepridali niekoľko kilogramov navyše.

MANGOMANGO MANGOMANGO 

   MANGO / JACQUELINE DE YONG / MANGO / ANSWEAR

    TOMMY HILFIGER / MISSGUIDED / VILAMANGO 

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear