Prvý závan jari

Jar je už doslova cítiť vo vzduchu. Tiež sa už nemôžete dočkať, až zimné kabáty a bundy na niekoľko mesiacov odložíte do hlbín vášho šatníka a pohráte si s novými trendmi, farbami a najmä ľahšímí vrstvami? A niet pochýb, že táto jar bude stáť za to! Užijeme si ju po boku našich starých známych nášiviek, volánov, nových priateľov v podobe rozšírených rukávov, legendárnych oldschoolových tenisiek a mnohých ďalších trendov.

 

Jar bude totiž v znamení ženskosti. K jari vzory kvetín neodmysliteľne patria, a tento rok sa k nim pridajú aj grafické motívy. Užite si nadchádzajúce leto v kúskoch pripomínajúcich rozkvitnutú záhradu. Ak ste sa im doteraz vyhýbali,

verte, že tento rok im neodoláte a naplno im podľahnete. Ďalším trendom sezóny je ľahké zvýraznenie pásu širokými opaskami alebo samotnými kusmi odevov, čím je tak kladený dôraz na zvýraznenie ženských proporcií.

Budeme robiť ramená! Z 80. rokov sa vracajú vypchávky, rovnako tak sa na výške udržia všetky ďalšie aplikácie súvisiace s touto oblasťou – odhalené ramená a prestrihy. Ide o trend veľmi ženský, ktorý dáva naplno vyznieť našej ženskosti a sex-appealu. Ak odhaľujeme ramená, zvyšok tela už by mal zostať zakrytý, inak by celok mohol pôsobiť lacno a vulgárne. Odhalené šije, ramená či paže sú dostatočné.

Farbám bude vládnuť žltá a kovové odlesky. Skvele sa dopĺňajú s bielou, ktorá je tiež kráľovnou slnečných mesiacov. Pokojne stavte aj na monochromatický, tj. jednofarebný outfit v bielom alebo žltom tóne, ak si na neho trúfnete. Do popredia sa opäť dostávajú aj metalické tóny a robia z nás tak disco divy! Jar farbám praje, tak si ich poďme užiť so všetkou parádou.

Pyžamá už sme na ulici párkrát zaregistrovali, nie je to teda pre nás novinka. Tento trend sa stáva čoraz viac populárnym a rady jeho priaznivcov sa tak isto budú značne rozrastať. In sú parky a vetrovky zo šuštiakového materiálu, s ktorým ste sa už iste stretli, tentokrát, ho ale ich nositeľky hrdo nosia aj na večierky a párty! Nadčasovosť zastupuje čistý minimalistický smer, ktorý zahŕňa len veľmi úzke farebné spektrum a jeho modely pripomínajú výlet do budúcnosti.

Hlavnýmm ale stále zostáva užiť si prichádzajúci rozkvet, čerpať energiu zo slnečných a dlhších dní a baviť sa novými trendmi. Postupne odkladať jednotlivé vrstvy, odhaľovať kožu a rozohrať zmyselnú hru plnú volánov, kvetín a nášiviek. Ak niekto u vás práve záklopkal, tak to bude asi jar!

Kabáty a bundy

Šaty

Košele a Topy

Topánky

Svetre a mikiny

Sukne

Rifle a nohavice

Doplnky