SEZÓNA ZIMNÝCH KVETOV – NIANA MURÁROVÁ, EMPORIUMBRANDS.COM

21/01/18

Hoci kvety sú spájané skôr s letom a slnečným obdobím, túto zimu tomu bude inak. Veselá kvetovaná potlač totiž dotvára zaujímavé kúsky v mnohých sezónnych módnych kolekciách. Na kvety tak už nemusíme čakať do jari, ale na oblečení ich môžeme nosiť hoc aj celú zimu.Šaty

A na čom teda kvetovanú potlač hľadať? Najlepšou voľbou sú rovnako ako v prípade jarných modelov šaty. V zime sa zamerajte skôr na tmavšie modely, ktoré však na sebe môžu mať doslova farebnú záhradu. Na čiernom podklade krásne vyniknú najmä červené, žlté, zelené a modré kvety.

Topy

Kvetované blúzky s dlhým aj krátkym rukávom dodajú outfitom do práce ženský šmrnc. Sú veľmi jemné a zároveň trendy. Nosiť ich môžete s elegantnými nohavicami, alebo aj puzdrovými sukňami. Ďalšou variantou sú pohodlné tričká a topy. Tie využijete na bežné dni aj víkendové špeciálne príležitosti.

Nohavice

Farebné kvetované nohavice sú v sezónnom vydaní novinkou. Počas zimy sa objavujú premiérovo. Nebojte sa ich však nosiť buď s jednofarebnými blúzkami, alebo topmi s rovnakým vzorom v štýle total look. Populárne sú tiež takzvané pyžamá na denné nosenie, ktoré si obľúbili najmä svetové blogerky.

    1.Desigual          2.Kiss My Dress       3.Answear     4.Missguided

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear